fb
www.contribee.com

GPB

GPB yra kairysis naujienų portalas, kurio ištakos yra 2016 metų pavasarį vykę protestai prieš aukštas maisto kainas ir ekonominę nelygybę.

Contribees

Per month

Collected
Naujausiam ir labai sėkmingam GPB projektui - „Chat GPB“ tinklalaidei - labai reikia Jūsų pagalbos. Netrukus kartu su vienu redkolegijos nariu emigruos didžioji dalis mūsų įrangos, naudojamos tinklalaidės ir kitų GPB projektų įrašymui (video ir audio). Turimos, kad ir minimalios kokybės išlaikymui mums reikia bent 1000 eur., kas mums yra labai dideli pinigai. Taigi jei patinka ką darome, būtinai prisidėkite kiek galite.
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount

About me

Portalas „Gyvenimas per brangus“ siekia neužsidaryti mažoje savanorių grupelėje ir tapti plačios kairiosios minties (socializmo, feminizmo, antirasizmo, antimilitarizmo…) platforma. Tokia, kuri ne tik telktų „kairiąją inteligentiją“, bet ir leistų žmonėms su mažiau privilegijų čia atrasti savo pasakojimus ir pasakojimus apie save, kairiąją analizę, naujienas ir požiūrio tašką – visa tai, kas didžiuosiuose portaluose ir TV kanaluose neegzistuoja arba pasimeta visažinių bankų ekonomistų, seksualumo bombų ir pseudo-pilietinės „kėdainiškė apstulbusi“ žurnalistikos triukšme.


Newest - oldest