fb
www.contribee.com

Gyvenimas per brangus

„Gyvenimas per brangus“ (GPB) yra kairysis naujienų portalas.Pavadinimas kilęs iš 2016 metų pavasarį vykusių protestų prieš aukštas maisto kainas ir ekonominę nelygybę, vėliau virtusių pasipriešinimu darbo kodekso neoliberalizacijai ir įkvėpusių to ...

Contribees

Per month

Collected
Mūsų autoriai, redaktoriai, vertėjai ir IT komanda stengiasi, kad skaitytojus pasiektų kokybiški tekstai ir aktuali informacija. Idėjų tokiems tekstams turime daugiau negu laiko ir resursų, kurių reikia joms realizuoti. Padėkite mums augti sparčiau.
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount

About me

Portalas „Gyvenimas per brangus“ siekia neužsidaryti mažoje savanorių grupelėje ir tapti plačios anti-autoritarinės kairiosios minties (socializmo, feminizmo, antirasizmo, antimilitarizmo…) platforma. Tokia, kuri ne tik telktų „kairiąją inteligentiją“, bet ir leistų žmonėms su mažiau privilegijų čia atrasti savo pasakojimus ir pasakojimus apie save, kairiąją analizę, naujienas ir požiūrio tašką – visa tai, kas didžiuosiuose portaluose ir TV kanaluose neegzistuoja arba pasimeta visažinių bankų ekonomistų, seksualumo bombų ir pseudo-pilietinės „kėdainiškė apstulbusi“ žurnalistikos triukšme.


Newest - oldest