fb
www.contribee.com

Gintaro Pokalbiai

Tikro psichologo tikslas - padaryti taip, kad taptai psichoogas pačiam sau.

Contribees

Per month

Collected
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount

About me

Aš - Gintaras. Genialiosios Psichologijos mokyklos įkūrėjas. Žodžio “Genialumas” sinonimas - paprastumas. Būtent toks mano mokymų principas. Visada sakydavau: Jei kažko negali paaiškinti paprastais žodžiais, vadinasi, tu to dalyko nesupranti. 

Sveiki atvykę į tikrosios psichologijos mylėtojų pasaulį, kur priešingai nei mąsės mokinsimės kaip reikia mąstyti, bet ne ką mąstyti. Visi psichologijos fundamentiniai pagrindai nuo A iki Z supaprastinti ir išdėstyti naujoviškai bei niekur neskelbtai, kad suprastų dauguma. Žinoma, neapsiribojame vien tik psichologija. Čia mes nagrinėjame maksimaliai plataus spektro temas ir jokiu būdu nesikartojam kas jau buvo pasakyta populiariųjų mąstytojų. 


Visi mokymai jau tęsiasi kelerius metus ir dažniausiai ekspromtu, kiekvieną susitikimą imame pavyzdines situacijas iš gyvenimo, kurias nagrinėjame psichologiniu aspektu ir ieškom pačių paprasčiausių sprendimo būdų. Temos - problemos nuo A iki Z. Nuo psichologijos iki ezoterikos. 

"Taisyklės" čia labai paprastos: Aklai tikėti - draudžiama. Privalu suprasti kas sakoma. O kas nesuprantama - aiškinamės ir supaprastinam, kad visiems būtų aišku. Visada privalome remtis sveiku protu bei logika. Taip mes randam sprendimus į beveik visas net ir populiariojoj psichologijoje neišsprendžiamas problemas. 
 


Newest - oldest