fb
www.contribee.com

gaLiu moteris

Šis puslapis skirtas šeimos moterims, kurios dirba ir/arba kuria. Jau patyrusioms tapimo mama kelionę.Trokštančioms savirealizacijos, tobulėjimo, laiko sau ir dėl savęs.Norinčioms ištarti “aš gaLiu!”.

Contribees

Per month

Collected
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount

About me

Labas, 

 

mano vardas Liucina Rimgailė. Esu komunikacijos specialistė, knygų autorė, galiumoteris.lt projekto ir el.parduotuvės savinikė. 10 metų realizavau save desertų versle, o šiuo metu mano darbas su maistu tęsiasi per receptų knygų leidybą ir mėnesinio el. leidinio paruošimą.

Mano el.parduotuvės asortimentas, o taip pat per Contribee nuo 2023 m. rugsėjo platinamas el. leidinys skirtas šeimos moterims, kurios dirba ir/ar kuria. Kurios jau patyrė tapimo mama kelionę. Kurios dažnai nori sau pasakyti "aš gaLiu!", tačiau vis dar dažnai sprendžia kalambūrą "mano asmeniniai bei savirealizacijos poreikiai vs. šeimos poreikiai".

Kviečiu atrasti dalykus, kurie paskatins kurti gražius ir prasmingus kasdienybės ritualus! Kurie atskleis labai svarbią tiesą - VISKAS JAU YRA TAVYJE. Tik tam, kad tai pamatytum, reikia sau skirti laiko ir erdvės. Tą ir skatinu daryti kasdien! Pati įkvėpimo semiuosi iš savo aplinkos, sūnaus ir japonų ikigai filosofijos, tad savo atrastais perliukais būtinai pasidalinsiu ir su tavimi.

Taip pat kviečiu užsiprenumeruoti mėnesinį leidinį, kuriame rasi:

  • po 1 straipsnį šiomis temomis: moters fizinė ir emocinė gerovė (ang. wellness), mityba, palaikymas (ang. women-empowerment), motyvacija, tobulėjimas (ang. self-improvement), antreprenerystė (ang. entrepreneurship), bendrystė (ang. community), gyvenimo balansas (ang. life balance) ir kt.;
     
  • atitinkamos srities specialisto komentarą;
     
  • 4 receptus;
     
  • 2 podcastus su įkvėpiančiomis gaLiu moterimis!

 

Jaučiu, kad komunikacija Instagrame nėra tinkama vieta prasmingiems tekstams, kuriems noriu skirti savo laiką bei energiją. Tokiems, kurie skatina susimąstyti. Turiniui, kurį “suvartojus” norisi pradėti veikti VARDAN SAVĘS ir pasakyti “Ačiū! Tai pakeitė mano gyvenimą į gera”.

Taigi, kviečiu prisijungt prie mano prenumeratorių bendruomenės ir leistis į šią kelionę kartu! 

 

Su meile ir šypsena,

Liu

Our goals


Newest - oldest