fb
www.contribee.com

FK Vilnius

Kurkime futbolo ateitį kartu!

Contribees

Per month

About me

 

  • Kuriame bendruomenę neabejingą Vilniaus ir Lietuvos futbolo ateičiai. Suteikiame erdvę sprendžiant vaikų užimtumo ir savirealizacijos klausimus, suteikiame galimybę augti jauniems treneriams ir teisėjams.

 

  • Auginame naują futbolo kartą, tapsiančią neabejinga šios sporto šakos kokybiškam vystymuisi Lietuvoje. Kuriame pilnos struktūros futbolo piramidę, kurios pagrindinėse vyrų ar moterų komandose nuolat žaistų FK Vilnius klubo išugdyti sportininkai. Siekiame, jog ugdomi vaikai užaugę jei ir netaps profesionalais, bet norės ir gebės įnešti savo indėlį į futbolo plėtojimą, valdymą, organizavimą.
     
  • Rodome pavyzdį, kaip skaidrus klubo valdymas, ambicingi tikslai ir pasitikėjimu grįsta bendruomenė, gali pakeisti Lietuvos futbolo ateitį. Profesionalia sporto vadyba ir asmenine Petro Narbuto mecenatyste, siekiame gerinti futbolo įvaizdį ir raginame verslus bendradarbiauti.
     
  • Investuojame į futbolo infrastruktūrą. Per ateinančius 4 metus planuojame renovuoti ar naujai įrengti 4 mini aikšteles prie ugdymo įstaigų. Pastatyti 1 dengtą treniruočių aikštę ir FK Vilnius priklausantį stadioną. 
     

 

 

Jeigu mes galime apie tai svajoti - MES galime tai padaryti! 

 

 

 

Veiklos ir finansų ataskaitos.

 

https://fkvilnius.lt/

 

Our goals


Newest - oldest