fb
www.contribee.com

FK Aidas

VšĮ FK "Aidas" - futbolo organizacija treniruojanti vaikus nuo 6 metų. www.fkaidas.lt

Contribees
Tip

Per month

This creator has no monthly subscriptions. Please support in other ways.

You can not support because this creator does not have any posts!


About me

„FK AIDAS“

 

Futbolo klubas „FK AIDAS“ padeda išpildyti sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių vaikų svajonę žaisti futbolą bei padrąsinti vaikus tikėti savo svajone ir jos siekti.

 

Apie kūrėją

 

Ne vieną medalį nuskynęs Lietuvos futbolo klubas iš Kauno „AIDAS" įkurtas dar 1980 m. ir nors nuo skambiausių pergalių prabėgo jau beveik keturi dešimtmečiai, ne vienas futbolo gerbėjas dar atsimena šią kovingą komandą, privertusią save gerbti net stipriausius varžovus. 

 

2020m. kaunietis verslininkas Meilutis Sicinkis ėmėsi iniciatyvos atkurti iširusį klubą. Klubo vienas iš tikslų užtikrinti tęstinumą ir prisidėti prie nuostabaus žaidimo pavadinimu – „Futbolas”.

 

Klubas aktyviai užsiima jaunųjų futbolininkų ugdymu. Deja, ši sporto šaka prieinama ne visiems. Socialiai remtinų šeimų vaikams tai tik didelė svajonė. Todėl „FK AIDAS“ kviečia padėti įgyvendinti vaikų svajonę pradėti žaisti futbolą. Tai padaryti galite skirdami paramą klubui. Jūsų piniginė auka prisidės prie visų reikalingų priemonių bei sąlygų kokybiškoms futbolo treniruotėms užtikrinti. 

 

“Futbolo klubo „Aidas“ treneriai pasidalins visa sukaupta patirtimi ugdant būsimus futbolo žaidėjus. Dėmesingumas , energija, bendravimas ir disciplina užtikrina ne tik futboloninkų, bet ir trenerių nuolatinį tobulėjimą.”

 

Futbolo klubas „FK AIDAS“ geros valios žmonėms dėkoja už vaikų svajonių pavertimą realybe. 

 

Our goals