Membership tiers
Mėlynai raudona širdis 2.00€ per month

Interviu, pokalbiai su žaidėjais, treneriais, šviežiausios klubo naujienos Jus pasieks pirmus! Iš pirmo žvilgsnio 2 € kukli suma,  bet mums – svarbi parama ir ženklas, kad Jums rūpi FKE!  

Subscribe
Bilietas kišenėje 10.00€ per month

Nesvarbu, ar dvejos, ar ketverios rungtynės namų stadione – bilietas jau Jūsų kišenėje! Paremdami klubą 10 € suma Jūs ne tik pirmieji sužinosite klubo naujienas, bet ir nebesirūpinsite bilietu į namų rungtynes :) 

Subscribe
About me

Panevėžio FK „Ekranas“ – istorinis šalies futbolo klubas, 8 kartus tapęs šalies čempionu, vienija komandos sirgalius ne tik Aukštaitijos sostinėje, bet ir kituose miestuose bei šalyse, kuriose gyvena „Ekranui“ neabejingi sirgaliai. 

Posts
FK „Ekranas“ 2021-03-31 16:03


FKE naujokas – buvęs U-17, U-20 Nigerijos rinktinių narys

 

Prieš pat sezoną FK „Ekraną“ papildė legionierius iš Nigerijos, 22-ejų puolėjas Ayinde Kehinde Abdulrasheed.  Tai buvęs Nigerijos jaunimo rinktinių narys, atstovavo „Golden Eaglet“ („Auksinių ereliukų“) vadinamai U-17 ir „Flying Eagles“ („Skrajojančių erelių“) U-20 rinktinėms ir dėl traumos nepatekęs į „Auksinės“ komandos gretas. 
 

2014-2015 m. žaidėjas su rinktine ruošėsi U-17 pasaulio čempionatui Čilėje. Internete galima rasti informacijos, jog pasirengimo etape buvo pelnęs 5 įvarčius, tarptautiniame turnyre (WAFU West African Football Union) buvo rezultatyviausias žaidėjas. Tačiau į galutinę U-17 rinktinę nepapuolė. Anot žaidėjo, tą padaryti sutrukdė trauma. 

 

Ta U-17 Nigerijos karta Čilėje iškovojo pasaulio čempionų titulą, o dalis žaidėjų po turnyro raitė parašus ant garsių klubų sutarčių. 

 

Pavyzdžiui, rezultatyviausias to čempionato puolėjas Victoras Osimhen šiuo metu atstovauja „Napoli“, kapitonas Kelechi Nwakali 2015 m. pasirašė sutartį su Londono „Arsenal“ (tiesa, nedebiutavo ir nuolat buvo nuomojamas, o dabar atstovauja Ispanijos „Alcorcón“ ekipai („Segunda“)), o Samuel Chukwueze – dabar etatinis „Villarreal“ startinės sudėties žaidėjas. 

 

Greta šių trijų vaikinų bent jau 2015 m. pirmoje pusėje svarbią rolę užėmė ir Kehinde.  

 

Pavyzdžiui, yra rungtynių aprašymų, kuriuose kapitono Nwakali vedamos komandos puolimo grandį sudarė Kekinde Ayinde ir Victor Osimhen.  

 

Strategas Emmanuel Amuneke, neįtraukęs Kehinde į U-17 rinktinę pasaulio čempionatui, davė pažadą, jog bus kviečiamas į „Flying Eagles“ (U-20 rinktinės) gretas.

 

Žaidėjas išties sulaukė savo šanso 2016 m. „Flying Eagles" sudėtyje, buvo įtrauktas į U20 bei ruošėsi „Africa Cup of Nation“ (AFCON) U-20 atrankos turnyrui. Teigiama, kad per trejas kontrolines rungtynes buvo pelnęs 7 įvarčius.  Bet favorite laikyta Nigerijos U20 rinktinė sensacingai nepateko tarp 8-ių geriausių ir netikėtai krito AFCON paskutiniame atrankos etape. 

 

„Privilegija būti šios puikios šeimos dalimi. 2015 metais žaidžiau nuostabioje, neįtikėtinoje ir talentingoje komandoje su tokiais žaidėjais kaip Victoras Oshimen, Kelechi Nwakali ir Samuel Chukwueze. Atvirai pasakius, šie vaikinai yra fantastiški žaidėjai ir man buvo garbė žaisti su jais“, – apie atstovavimą jaunimo rinktinėms kalbėjo K. Ayinde.  

 

Visgi, po etapo jaunimo rinktinėse adaptacija vyrų futbole užtruko. „Ekranas“ Kehinde Ayinde nėra pirmas bandymas įsitvirtinti užsienyje. 2016 m. futbolininkas buvo Izraelyje, bandė įsitvirtinti „Bnei Yehuda“ klube, taip pat buvo išvykęs į Ukrainą, tačiau čia taip pat nepavyko pasirašyti rimtesnio kontrakto.  

 

Į Lietuvą atvykęs afrikietis džiaugiasi nauja komanda ir galimybe savo vertę įrodyti čia.  

 

„Ekrano“ sirgaliai yra vieni geriausių sirgalių, kuriuos man yra tekę matyti. Lietuva yra nuostabi šalis, man patinka čia žmonės, jie yra puikūs.  Kalbant apie „Ekrano“ trenerį, jis geras specialistas ir šiltas žmogus, jis mums tarsi tėvas. 

 

Komandos draugai puikiai mane priėmė, yra draugiški, ypač trenerio asistentas Arnas, jo dėka čia jaučiuosi kaip namuose. Bandau prisitaikyti prie komandos, prie jos žaidimo stiliaus, kuris man labai patinka. 

 

Sirgaliams galiu pažadėti, jog aikštėje atiduosiu visas jėgas atstovaudamas vienam iš seniausių ir tituluočiausių klubų Lietuvoje.   

 

Didžiausia svajonė – tapti puikiu žaidėju, su Nigerija žaisti Pasaulio taurėje, o klubiniame futbole jėgas išbandyti Čempionų lygoje. 

 

Kalbant apie šiuos metus, mano lūkesčiai ir noras – padėti „Ekranui“ pakilti į aukštesnę lygą“, – kalbėjo LFF II lygoje debiutuoti spėjęs puolėjas iš Afrikos. 

 

Artimiausias „Ekrano“ mačas – balandžio 3 d., šeštadienį, 13 val. akistata su Kauno „Hegelmann Litauen B“.


4 likes
FK „Ekranas“ 2021-03-29 16:34


Sezoną hattricku pradėjęs Zabarauskas: judame teisinga linkme

Panevėžio „Ekranas“ LFF II lygos sezoną pradėjo daugiau nei įtikinama pergale 6:1 prieš Klaipėdos FM ekipą. Pusę įvarčių pelnė 24-erių puolėjas Marius Zabarauskas, kuris aikštėje pasirodė antro kėlinio pradžioje.

 

Anot jo, komanda juda tinkama linkme, nors žinoma, sekmadienį klaipėdiečiai nebuvo tie varžovai, pagal kuriuos būtų galima spręsti apie „Ekrano“ realų pajėgumą ir potencialą.


Hattrickas per kėlinį arba per kiek daugiau nei pusvalandį (nuo 54 min. iki 85 min.): ar per karjerą buvai greičiau pelnęs tris įvarčius?, – paklausėme M. Zabarausko.

 

– Reiktų gerai pagalvoti, sunku ir atsiminti greitesnį hattricką. Gal ir buvę tokių rungtynių, nesu 100 proc. tikras, bet šitas hattrickas tikrai vienas greitesnių.

 

– Ko gero, sutiksi, kad tai ne tas varžovas, kuris atskleistų tikrą FKE potencialą?

 

– Taip, su derama pagarba varžovams, tie jaunuoliai buvo gana greiti, kibūs, bet tai ne tas oponentas, su kuriuo žaidžiant atsiskleistų visas mūsų potencialas. Toks varžovas dar mūsų laukia ateity.  

 

– Pačiam, kokį įspūdį palieka komandos žaidimas, kur stiprybės, kur silpnybės? Kaip vertini FKE pasiruošimą sezonui?  

 

– Asmeniškai man mūsų žaidimas palieka gerą įspūdį. Toks stilius tinka man. Tai greitas, dinamiškas futbolas, mėgstame kontroliuoti kamuolį. Tokia trenerio filosofija: turime kontroliuoti kamuolį, kurti atakas, progas, smūgiuoti. Esame jauni, greiti, taip pat yra ir patyrusių žaidėjų, tai suteikia mūsų žaidimui solidumo.  

 

Silpnybės? Sunku įvardinti, žinoma, yra vietų, kur reikia tobulėti. Negalima sakyti, kad ateisime ir pasiimsime tą II lygą, reikia stengtis, tobulėti ir rinkti pergales. Tikiu, kad esame pajėgūs čia kovoti dėl aukščiausios pozicijos.   

 

Kalbant apie pasiruošimą, jis tikrai neblogas, turėjome nemažai kontrolinių rungtynių, jose šlifavome savo žaidimą. Treniruotėse gavome gero, tinkamo fizinio krūvio. Po jo aš asmeniškai tikrai jaučiuosi tikrai daug geriau nei metų pradžioje. Žinoma, tikiuosi, kad ta sportinė forma tik kils. Klubo administracija gerai padirbėjo, tinkamai sudėliojo treniruočių planą, krūvius, neabejoju, judame tinkama linkme.

 

– Pats kone kasdien keliauji iš sostinės į Panevėžį treniruotėms, kaip pavyksta suderint trenerio darbą Vilniuje ir futbolą Panevėžyje, labai sudėtinga dienotvarkė?

 

– Būna kartais to streso, skubėti, kažką perplanuoti, bet planuotis pavyksta. Mano darbas lankstus, šioje vietoje man pasisekė, jis nėra toks įtemptas, be to, esu sumažinęs darbo krūvį. Bet nesu apleidęs savo ugdomų auklėtinių. Dienotvarkę taip planuju, kad nenukentėtų nei viena pusė: nei treniruotės su „Ekranu“, nei darbas sostinėje treniruojant vaikus.

 

– Tavo manymu, kokios komandos LFF II lygoje pretenduos į medalius?

 

– Sakyčiau FK „Garliava“, žaidėme kontrolines rungtynes su ja, paliko gana rimtos, sukomplektuotos ekipos įspūdį.  Toliau paminėčiau Vilniaus „Panerį“, esu girdėjęs, kad surinkti gana geri žaidėjai, kurie neįsitvirtino I lygoje. 

 

Taip pat turėtų įsivažiuoti Kybartų „Sveikata“ , „Be1“ akademijos komanda, kuri pretendavo į Pirmą lygą. Žinoma, ir mes visada kovosime tik pergalių bei sieksime laimėti lygą. Sezonas parodys kas yra kas, kol kas labai anksti kalbėti apie favoritus. 

 

Rungtynių nuotraukos – čia: https://bit.ly/3m0t3Df. Autorė - Viktorija Viksvaite Photography.


LFF II lyga, I turas, kovo 28 d. 

Klaipėdos FM – Panevėžio „Ekranas“ 1:6 (0:2) 

 

7'  [0:1] – Kotaro Amemiya 

39' [0:2] – Edvardas Tamulevičius (11 m) 

42' – Jonas Skinderis, geltona kortelė 

43' – Max Cesar Sankan Bahi, geltona kortelė 

52' [0:3] – Edvardas Tamulevičius

54' [0:4] – Marius Zabarauskas

60' [1:4] – Eimantas Labžentis 

67' [1:5] – Marius Zabarauskas 

85' [1:6] – Marius Zabarauskas

 

FKE sudėtis: vartininkas Gytis Jakubaitis, Mantvydas Ežerskis (81' Jonas Lebedevas), Edvardas Tamulevičius, Lukas Narbutas (46' Marius Zabarauskas), Saimonas Roicevičius (79' Kehinde Abdulrasheed Ayinde), Arnas Borodinas, Max Cesar Sankan Bahi (65' Titas Aukštuolis), Kotaro Amemiya, Kristupas Petravičius (74' Donatas Paulauskas), Jonas Skinderis, Gytis Žilinskas.

Atsargoje liko vartininkas Lukas Drasutis, Matas Lesnikauskas, Džiugas Trybė.  

 

 


4 likes
FK „Ekranas“ 2021-03-11 14:27


FKE vadovas – apie LFF verdiktą, žaidėjų reakciją ir legionierių klausimą

„Ekrano“ vadovas Tomas Malinauskas pasidalino mintimis apie LFF verdiktą nesuteikti klubui vietos I lygoje, žaidėjų reakciją į tai, legionierių likimą ir planus II lygoje.


 


4 likes
FK „Ekranas“ 2021-03-10 15:58


Ketvirtadienį – FKE vadovo video komentaras apie paskutinį LFF sprendimą

Kaip jau žinote,  šį sezoną liekame žaisti LFF II lygoje: LFF Vykdomasis komitetas nepatenkino klubo prašymo dalyvauti LFF Pirmoje lygoje išimties tvarka.

 

Ta proga ketvirtadienį klubo vadovas Tomas Malinauskas pasidalins mintimis apie žaidėjų reakcijas, jų sprendimus (juk daugelis tikėjosi žaisti I lygoje), tolimesnius klubo planus. 

 

Tad jei turite klausimų, rašykite komentaruose ir į juos ketvirtadenį atsakys T. Malinauskas.  


Esminiai mums aktualūs dalykai po LFF VK posėdžio:  

 

– LFF II lygos sezono startas numatytas kovo 26 – 28 dienomis.


– Pagal LFF nuostatus keturioliktą vietą LFF Pirmoje lygoje užėmusi komanda iškrenta į LFF II lygą. Tryliktą vietą užėmusi komanda Pirmoje lygoje žaidžia papildomas rungtynes dėl teisės dalyvauti kito sezono pirmenybėse su LFF II lygoje ketvirtą vietą užėmusia komanda. Teisę dalyvauti LFF I lygos pirmenybėse įgija pirmą, antrą ir trečią vietas LFF II lygoje užėmusios komandos.


– Keitėsi ir LFF II lygos formatas. 2021 m. sezone šioje lygoje dalyvaus 20 komandų, kurios žais pusantro rato sistema. Bus sužaistas vienas pilnas ratas, po kurio lyga bus padalinta į dvi dalis po dešimt komandų pagal užimtas vietas ir jos tarpusavyje sužais po vienerias rungtynes.


– Patvirtintas II lygos dalyvių sąrašas: „Utenos Utenis“; Kybartų „Sveikata“; Joniškio „Saned“; „Šilutė“; Vilniaus „Ateitis“; Panevėžio „Ekranas“; Kauno VJFM „Fortūna“; Klaipėdos FM; Vilniaus „Viltis“; Vilniaus „Panerys“; Kauno „Hegelmann Litauen“ B; Kėdainių „Nevėžis“ B; Telšių „Džiugas“ B; Vilniaus „Baltijos futbolo akademija“ B (BFA B); Alytaus „Dainava“ B; FA „Šiauliai“ B; Vilniaus „Žalgiris“ C; „Kauno Žalgiris“ C; Kauno „Be1 NFA“; Kauno raj. „Garliava“.


3 likes
Tips
Collected
40€
5€
10€
20€

or

amount
Tip - 0€