fb
www.contribee.com

EnGarde

EnGarde jau daugiau nei 3 metų kuria „EnGarde“ – fantastinio žanro vaidmenų, kortų, stalo, kompiuterinių žaidimus. Mūsų pasaulinė būstinė yra Vilniuje, Lietuvoje ir joje dirba nedidelis kolentyvas.

Contribees

Per month

Collected
Jeigu jums patinka tai, ką darome, tuomet galite skirti EnGarde klubui 10 EUR paramą. Tai leis mums publikuoti daugiau daugiau informacijos apie mūsų vaidmenų, kortų ir stalo žaidimų naujienas, parengti žaidimų apžvalgas, tobulinit kompiuterinį žaidimą, dalintis vaidmenų ir stalo žaidimų kultūrai skirtu turiniu. Plėsti lauko žaidimus ir vaikų stovyklą. Ši paramos prenumerata padės mums kurti daugiau ir įvairesnio turinio, sukurti ir palaikyti interneto svetainę su vaidmenų ir stalo žaidimų naujienomis, apžvalgomis, straipsniais, kompiuterinio žaidimio tobulinimu.
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount

About me

EnGarde jau daugiau nei 3 metų kuria „EnGarde“ – fantastinio žanro vaidmenų, kortų, stalo, kompiuterinių žaidimus. Mūsų pasaulinė būstinė yra Vilniuje, Lietuvoje ir joje dirba nedidelis kolentyvas. Čia kuriame savo miniatiūras, žaidimus, knygas, dažus, teptukus ir visus kitus gaminius, kurių mūsų bendruomenei reikia, kad užsiimtų mūsų hobiu. Taip pat kuriame ir gaminame įrankius, leidžiančius gaminti miniatiūras pagal aukščiausius standartus. Be viso to turime stalo ir vaidmenų žaidmų klubą.

Žaidimų dirbtuvės laukia visų norinčių prisijungti prie mūsų. Esame įvairi asmenų grupė, kuri dirba kartu siekdami bendro tikslo – žaidimų seminarą padaryti kuo geresnį. Esame įsipareigoję, kad EnGarde hobis ir mūsų verslas būtų dar geresni. Mūsų siekiai išlieka aiškūs – sukurti geriausia fantastikos žanro žaidimą pritaikyta visiems mūsų produktams pasaulyje, sudominti ir įkvėpti savo klientus ir pelningai parduoti savo produktus visame pasaulyje. Mes ketiname tai daryti amžinai. Mūsų sprendimai yra orientuoti į ilgalaikę sėkmę, o ne į trumpalaikę naudą. Mes aistringai vertiname savo gaminius, tačiau jums nereikia būti mėgėju, kad galėtumėte dirbti su mumis, tiesiog pasiryžę užtikrinti, kad pasiektume bendrus tikslus.

https://www.youtube.com/watch?v=fnJMHuj_0bc

Greitai būsime ir https://www.kickstarter.com/

Our goals


Newest - oldest