fb
www.contribee.com

Elijas.lt

Apie sėkmę, laimę ir pašaukimą - be seilėjimosi ir banalių frazių. Rimtai ir iš esmės. Motyvacijos, pasiekimai, psichologija, dvasiniai dėsniai.

Contribees

Per month

Collected
Ačiū jums už rėmimą. Man tai didelė paskata toliau stengtis žinant, jog kažkam tai naudinga, reikalinga. Stasys
5 €
10 €
25 €
Enter amount
Choose amount

About me

Elijas.lt yra apie tikrus žmones ir jų tikrus gyvenimus – nuopolius ir pergales. Istorijos, pasakojimai, pasiekimai, patarimai, mintys. Motyvacija, sėkmė ir laimė, galiausiai - pašaukimas, kurio nesuradęs, nebūsi laimingas. 

Tai ne tuščios, banalios ir ašaringos istorijos, kurios nekeičia esmės. Tai esminiai klausimai ir atsakymai. Kartais skaudūs, bet visada - teisingi, kiek įmanoma.

Dalinuosi tuo, ką sukaupiau per daug metų, tarnaudamas žmonėms iš įvairiausių sluoksnių - nuo kalinių,  narkomanų ir benamių - iki visuomenės veikėjų, politikų ir verslininkų, keliaudamas savo keliais ir klystkeliais, klupdamas ir keldamasis, ieškodamas ir klausdamas, surasdamas ir pamesdamas.

Žinau, kad žmogus nebus laimingas, jeigu nebus atsakyti jo giluminiai dvasios ir sielos poreikiai. Kaip besijaustum šiandien, kokia gera ar kokia bloga situacija bebūtų, ji visada gali pasikeisti ir pagerėti. Apie tai mano tekstai.

Skaitykite daugiau, suprasite labiau, ką noriu pasakyti:

Pozityvas užkniso juodai arba ko nepasako laimės pardavėjai

Idėja. Vizija. Pradžia

Tikslai ir temos

Daugiau apie Elijas.lt

Daugiau apie mane
 

Ačiū, kad apsilankėte, ir didelis AČIŪ, jeigu nusprendėte paremti mano veiklą. Jūsų parama man labai svarbi ir reikšminga. Ir toliau absoliučiai didžioji dalis turinio bus prieinama nemokamai, nes aš tikiu tuo, ką darau, o jūsų parama man - to įrodymas ir be abejo, finansinė pagalba ir paskata.

Stasys


Newest - oldest