fb
www.contribee.com

Socialinė iniciatyva #DraugystėVeža"

reaguoja į aktualias socialinės atskirties temas ir kviečia pažinti bei priimti kitokį ir siekia lengvinti žmonių su negalia integraciją į visuomenę.

Contribees
Subscribe

Per month

Collected
KELIAUKIME – jei pritariate idėjai, PRISIDĖKITE.
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount

About me

Projekto “Mums pakeliui” vadovė Žydrė Gedrimaitė sako: „Pasikalbėjusi su Vitalija, sužinojau, kad, pagal valstybės nustatytas tvarkas, Vitalijai įsigyti naujam vežimėliui kompensacija priklausytų tik po dviejų metų, o moteris tiesiog nori gyventi ir judėti toliau. Naujo vežimėlio, kartu su varytuvu, kaina, pasak Vitalijos, yra 2800 eurų. Tai galite padaryti pervesdami pinigus į VšĮ Turizmo plėtros institutas sąskaitą Nr: LT97 7044 0600 0619 0735, nurodydami „Vitalijos vežimėliui“. Daugiau informacijos https://www.zmones.lt/naujiena/ratukuose-camino-lituano-kelia-iveikusi-v-stasiuliene-jei-kazka-ikvepsiu-busiu-laiminga.1e5c260e-f5bc-11eb-aeda-aa00003c90d0

 

Liepos 5 – 25 d. organizavome projektą „Mums pakeliui“. Dar kartą įsitikinome, jei savo mintis nukreipsime ne į tai ko negalime, o ieškosime stiprybės ten, kur galime, keisimės patys ir taip skleisime aplink save tikrąją žmogišką prigimtį ir nuoširdumą nuo kurio slepiamės savo kiautuose. Projekto metu sakėme visiems, kad galime. Galime nepaisant to, kaip mes judame, matome, girdime ar jaučiame. Ir galime labai daug: pažinti, atrasti, suprasti, dalintis ir priimti. O svarbiausia – mokytis vieniems iš kitų.  


Kelias baigėsi - projektas tęsiasi! Šiuo projektu norime dar kartą pasakyti, kad svarbiausia – priimti, suprasti, palaikyti ir mylėti vienam kitą. Kviečiame jungtis visus!
KELIAUKIME – junkitės į projektą dienai, dviem ar vos kelioms valandoms. Junkitės po vieną ar su draugų kompanijomis. Nepamirštamas patirtis ir išgyvenimus garantuojame.
KELIAUKIME – jei pritariate idėjai, PAREMKITE.
Šiuo metu surinktas lėšas panaudosime projekto įgyvendinimui – šviečiamosioms programoms ir veikloms socialinei atskirčiai mažinti.

 

Our goals