fb
www.contribee.com

Dizaino lopšys

Sąmoningas grafinis dizainas / produktai įkvėpti gamtos

Contribees

Per month

Collected
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount
Sort -
Newest - oldest
Cart 0

About me

Viskas kas gimsta čia yra įkvėpta gamtos, laisvės, sąmoningumo kelio, magiškų simbolių, sakralios geometrijos ir stebuklų tematikos.

 

🖤 Grafinis dizainas: Logotipų, vizitinių kortelių, iliustracijų ir kt. kūrimas.

🖤 Produktai: Lietuviška/baltiška atributika, mediniai rankų darbo auskarai, aksesuarai, medinės dovanos, prekės namams, sąmoningos dovanos.

www.dizainolopsys.lt

APIE KŪRYBĄ IR MISIJĄ

Sveiki, esu Ieva - sąmoningo grafinio dizaino bei natūralių produktų įkvėptų gamtos bei jos ciklų kūrėja. Viso to ką kuriu mintis yra po truputį grąžinti žmoniją atgal į ryšį/harmoniją su savimi. Mano intencija - įnešti į Jūsų kasdienį gyvenimą šiek tiek magijos, stebuklų, priminti apie vidinę jėgą, kurią kiekvienas turime savyje, bei paskatinti kurti savo realybę dar drąsiau, tiek priimant sprendimus tiek ir visiškai pilnai išreiškiant save. Įkvėpta sąmoningumo kelio, kuriuo ir pati keliauju, gamtos bei jos ciklų, magiškų simbolių, sakralios geometrijos ir vidinės laisvės, pajutau jog labai noriu padėti žmonėms žengti drąsiai kuriant dar nuostabesnį savo rytojų, skatinti pilnai realizuoti savo potencialą per savęs išraišką - svajonių veiklą. Pajutus šį aiškų vedimą, nusprendžiau būti tuo tiltu jungiančiu Jus ir Jūsų svajonę, todėl dar labiau sukonkretinau savo grafinio dizaino tematiką kuria kuriu. Esu labai labai atvira visiems, o ypač tiems kas kuria naudingus aplinkai verslus pasitanaujačius ar apšviečiančius žmogaus protą ir širdį, natūralius/ekologiškus produktus ar gaminius, sąmoningumo tinklaraščius, jogos studijas, gyvūnų gelbėjimo organizacijas ir t.t.t.t.t.t. Su didžiausiu malonumu kuriu dizainą (tam tikrais atvejais ir neatlygintinai) būtent tokio pobūdžio veikloms transliuojančioms gražius ketinimus. Logotipai, vizitinės kortelės, iliustracijos, leidiniai ir kita. Labai aiškiai žinau kur judu ir koks mano tikslas, tad ne tik padėsiu Jums susivokti savo pačių mintyse, bet ir palaikysiu bei patarsiu Jums šiame Jūsų gyvenimo etape. 

KODĖL AŠ ČIA?

Naujos idėjos tiek dizainų tiek ir produktų realizavimui nuolat plaukia į galvą, jų tiek daug, kad viena jau nebespėju viso to materealizuoti, o noras tai didelis, tik kartais ‘’rankų per mažai'' ;) Tad jaučiu,  jog po truputį ateina metas plėstis ir prie šios veiklos jungti bendraminčius ir rėmėjus. Judu paskui jausmą ir tikiu jog jei išties tai yra reikalinga bei tikslinga, tai rasime vieni kitus bei su Jūsų pagalba nuveiksiu daug daugiau ir ateityje visi išvysime dar didesnius mano darbo vaisius. :)

GERAI, BET VISTIEK… KODĖL AŠ ČIA?

 

Neslėpsiu, norint nuolat realizuoti atplaukiančias naujas idėjas, taip pat kartais suteikti pagalbą ir kitiems, apart bendraminčių palaikymo, reikalingi ir rėmėjai bei finansinis pagrindas skirtas darbo priemonėms, laikas ir sąlygos darbui bei investicijos kūrybinių idėjų realizavimui. Tad tai yra dar viena priežastis kodėl aš esu čia. Kolkas šioje veikloje sukuosi viena, tačiau turiu didelę viziją, kurios įgyvendinimui reikalingi ir kiti žmonės, kurie prisidėtų prie šios veiklos auginimo  :) Daugiau mano darbų galite rasti čia:

Grafinis dizainas: https://www.dizainolopsys.lt/grafinis-dizainas
Produktai: https://www.dizainolopsys.lt/shop

Taip pat facebook'e bei instagram'e.

Šioje Contribee platformoje mane galite paremti VIENKARTINE pasirinkto dydžio suma, MĖNESINE PRENUMERATORIAUS įmoka, arba perkant produktą E-PARDUOTUVĖJE. 
 

Our goals


Newest - oldest