fb
www.contribee.com

Būk mano draugas - Gyvūnų prieglauda Klaipėdoje

Noras padėti kuo daugiau likimo nuskriaustųjų, motyvavo įsirengti nuolatinę laikymo vietą, kurioje galėtume sudaryti tinkamas sąlygas į bėdą pakliuvusiems gyvūnėliams.

Contribees

Per month

You can not support because this creator does not have any posts!

About me

Gelbėti gyvūnėlius nuo beprasmiško žudymo pradėjom labai seniai. Šiame nelengvame darbe žmonės keitėsi, išlikdavo tik patys ištikimiausi. 2011 metų birželio mėnesį buvo užregistruota VšĮ ,,Būk mano draugas” gyvūnų globa. Nuolatinės vietos neturėjome. Gyvūnus gelbėjom įvairiais būdais. Juos laikėme pas savanorius, sodybose, soduose – visur, kur galima buvo tinkamai prižiūrėti, kol atsiras tikrasis šeimininkas. Kartais fiziškai negalėjome priglausti visų, laukiančių pagalbos. Tada važiuodavome į vietą, kur kankinasi likimo valiai palikti gyvūnai, maitinom, tarėmės su kaimynais, kad prižiūrėtų, kol atsiras šeimininkas ar bent vieta mūsų namuose. Pagrindinė laikina gyvūnų laikymo vieta buvo Jakuose. Ten turėjom mažą namuką, šiek tiek apgriautą, šiek tiek prakiurusiu stogu, ir ūkinį pastatą, kuriam taip pat buvo reikalingas remontas. Tačiau ir tokios sąlygos padėjo išgelbėti ne vieną gyvybę.

 

Noras padėti kuo daugiau likimo nuskriaustųjų, motyvavo įsirengti nuolatinę laikymo vietą, kurioje galėtume sudaryti tinkamas sąlygas į bėdą pakliuvusiems gyvūnėliams. Gyvūnus gelbėjame patys, atveža žmonės, kartais tiesiog randame gyvūnėlius prie savo vartų, nemaža dalis yra išgelbėta ir iš komunalinių ūkių, kur po 14 dienų, neatsiradus šeiminkui, jie būtų buvę užmigdyti. Beveik visiems pavyko surasti šeimininkus. Šiuo metu esame įsikūrę Klaipėdos rajone, Glaudėnų kaime. Mūsų globoje vidutiniškai yra per 300 gyvūnų. Pagrinde šuniukai ir katytės, bet savo globoje esame turėję ir laukinių gyvūnų, kurie suteikus pagalbą, buvo paleisti atgal į laukinę gamtą. Gyvūnėlius maitiname, gydome, prireikus operuojame, sterilizuojame tik iš tų lėšų, kurias paaukoja žmonės. Tik gerų žmonių parama suteikia šansą visiems, patekusiems pas mus, sulaukti naujų šeimininkų arba nugyventi tiek, kiek gyvūnėliui skirta mūsų globoje. Todėl esame labai dėkingi žmonėms, kurie mus supranta, palaiko ir remia. Nuolat stengiamės gerinti savo globotinių laikymo sąlygas ir praskaidrinti kasdienybę. Dėka ,,Mars Lietuva” ir nuostabių šios įmonės darbuotojų, turime didžiulę pasivaikščiojimų aikštelę, kurioje mūsų globotiniai gali išsilakstyti, pabendrauti vienas su kitu, darbuotojais ir atvykstančiais savanoriais, kurie jiems negaili savo laiko, meilės ir šilumos. Visi pas mus patekę gyvūnėliai, tampa mūsų didelės šeimos dalimi.