fb
www.contribee.com

Board Punks

Druskininkų stalo žaidimų klubas „Board Punks“ organizuoja stalo žaidimų konventą „PineCon“, rengia stalo ir vaidmenų žaidimų vakarus, turnyrus ir kitas stalo žaidimų kultūrą populiarinančias veiklas.

Contribees

Per month

Collected
Vienkartinė vakaro klube parama – 2 EUR ir daugiau. O gal nori tiesiog prisidėti prie stalo žaidimų kultūros populiarinimo? Ačiū tau!
1 €
2 €
5 €
Enter amount
Choose amount
Sort -
Newest - oldest
Cart 0

About me

Asociacija Druskininkų stalo žaidimų klubas „Board Punks“ yra nevyriausybinė, ne pelno siekianti organizacija, veikianti savanoriškais pagrindais.

Kitaip sakant, darome viską iš širdies, puoselėjame stalo žaidimų kultūrą ir tikime jų neįkainojama verte tiek puoselėjant bendravimą ir gyvą santykį tarp žmonių, tiek kasdieniniame gyvenime, tiek neformaliame ugdyme ir švietime.

Kiekvienais metais rengiame unikalų Lietuvoje stalo žaidimų festivalį „PineCon“, kiekvieną savaitę organizuojame klubo žaidimų vakarus, taip pat rengiame turnyrus, žaidimų pristatymus, žaidimų naktis, vaidmenų žaidimų sesijas, skatiname savanorystę ir dovanojame daug neišdildomų akimirkų stalo žaidimų pasaulyje.

Ir taip, mums labai svarbi jūsų parama! Kad nuveiktumėme daugiau ir renginiai būtų dar kokybiškesni. Ačiū!


Newest - oldest