fb
www.contribee.com

BFF Insider

Tai yra naujienlaiškis apie akcijų rinkas. Tuo domėtis turėtų kiekvienas, o pinigų įdarbinimas turėtų būti norma. Informaciją pateikiame tarsi prie alaus bokalo (nealkoholinio).

Contribees

Per month

Collected
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount

About me

Finansų naujienos iš dalies yra kaip meditacija. Visi žino, kad naudinga, bet nedaug kas tai daro. Priežastis dažnai panaši – nuobodu, neįdomu, nėra tam laiko.

Tai BFF Insider yra savaitinis naujienlaiškis, kuriame gali rasti svarbiausias finansų naujienas paprasta kalba. Taip, tarsi tau apie tas naujienas pasakotų draugas bare prie alaus bokalo (nealkoholinio).

Finansinių naujienlaiškių pasaulyje yra nemažai. Lietuvoje? Gal 2-3. Pasaulinio lygio finansų naujienlaiškiai yra arba per sudėtingi ir neįdomūs, arba per mažai gilinasi. Lietuvoje tai jie visi skirti mamų auditorijai. Arba kažką praleidau.

BFF Insider ims tobulą viduriuką. Ekonomikos bakalauro tau neprireiks. Vengiame nesuprantamų terminų arba paaiškiname juos paprasta kalba.

Žmogus, rašantis šitą naujienlaiškį, yra PRščikas ir šiek tiek marozas. Ne koks nors finansų analitikas, kuris apart visų tų EBITDA, SEC, PEG, M&A, NOI ar kitų trumpinių kalbėti nemoka.

O iš kur tada žinios? Keleri metai investuojant asmeniškai, darbas su daugybe klientų finansų srityje (investicijos, rizikos kapitalas, visokie fintechai ir t.t.), nuolatinės analizės.

Žodžiu, tobula kombinacija, kurios niekur kitur nerasi.


Newest - oldest