fb
www.contribee.com

Všį Batuotos Katės

Esame grupė bendraminčių, kuriuos vienija meilė gyvūnams. Ta meilė, atsidavimas, pagalba ir bendras darbas išaugo į VšĮ "Batuotos katės", o mūsų pagrindinis tikslas - suteikti pagalbą beglobėms katėms

Contribees

Per month

Collected
Bet kokia parama yra laukiama, nesvarbu, koks būtų jos dydis. Dėkojame iš anksto už Jūsų paaukotus pinigėlius. Šie pinigai padės Mūsų katėms jaustis daug geriau ir gyventi gražesnį gyvenimą.
1 €
5 €
10 €
Enter amount
Choose amount

About me

Esame grupė bendraminčių, kuriuos vienija meilė gyvūnams. Ta meilė, atsidavimas, pagalba ir bendras darbas išaugo į VšĮ "Batuotos katės". Pagrindinis tikslas - pagalba beglobėms katėms, jų populiacijos mažinimas humaniškais būdais (sterilizuojant/kastruojant), žmonių atsakingumo skatinimas gyvūnų atžvilgiu. Globon paimtoms katėms yra atliekamos būtinos veterinarinės procedūros, gydymas, vyksta jų socializacija ir ieškomi nauji namai. Kad mūsų galimybės būtų didesnės, labai reikalinga visokeriopa parama ir palaikymas. Su Jūsų pagalba benames katytes galėsime "apauti batukais" ir išleisti į naujus namus. Tegul katinėlių gelbėjimosi valtis nenustoja plaukusi... PADĖKITE MUMS PADĖTI JIEMS!


Newest - oldest