fb
www.contribee.com

Atvira širdis

Parama lietuviams kariaujantiems Ukrainoje

Contribees

Per post

Collected
Vienkartinė parama palaikyti lietuvius karius Ukrainoje
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount

About me

Kas yra "Lietuvių legionas"?

„Lietuvių legionas“ – tai Ukrainoje tarnaujantys legionieriai iš Lietuvos ir užsienio lietuviai. „Lietuvių legionas“ nėra juridinis asmuo. Išimties tvarka „Lietuvių legionui“ gali priklausyti ir legionieriai iš Latvijos. „Lietuvų legionas“ finansinę ir materialinę paramą gauna iš fizinių ir juridinių asmenų per VšĮ „Atvira širdis“ Lietuvoje arba tiesiogiai iš paramos teikėjų Ukrainoje. Legionieriai tarnauja ZSU (Ukrainos ginkluotosiosioms pajėgoms) priklausančiame Tarptautiniame Ukrainos teritorinės gynybos legione.

VšĮ „Atvira širdis“ – tai Lietuvoje veikianti finansinę bei materialinę paramą „Lietuvių legionui“ renkanti labdaros ir paramos organizacija (juridinis asmuo), kuri profesionaliai tvarko finansinę apskaitą ir buhalteriją, perka ir renka būtiniausią ekipuotę bei skubos tvarka siunčia tiesiai lietuvių legionieriams į Ukrainą.

Asociacija „Tėvynei“ - tai pelno nesiekianti asociacija (juridinis asmuo), atstovaujanti „Lietuvių legioną“ oficialiose institucijose Lietuvoje ir Ukrainoje.

Konstantino Kalinausko Pulkas – tai gudų pagrindu sudarytas kovinis dalinys, kuriame tarnauja „Lietuvių legiono“ kariai. Pulkas priklauso Tarptautiniam Ukrainos teritorinės gynybos legionui.

Tarptautinis Ukrainos teritorinės gynybos legionas – tai Ukrainos svetimšalių legionas, kuris yra Ukrainos teritorinės gynybos pajėgų užsienio karinis vienetas, kuriame tarnauja „Lietuvių legiono“ kariai.

ZSU (Ukrainos ginkluotosios pajėgos) -tai nacionalinės Ukrainos ginkluotosios pajėgos.

Parama – „Lietuvių legionas“ gauna finansinę ir materialinę paramą, kuri skiriama išimtinai lietuvių legionierių poreikiams tenkinti. Gavus iš anksto nesuderintą materialinę paramą, ji pirmiausia pasiūloma „Lietuvių legiono“ kariams, nesant poreikio – perduodama K. Kalinausko pulko žinion arba atskiriems ZSU daliniams pagal poreikį.

VŠĮ Atvira širdis

LT173500010015670853

SWIFT: EVIULT2VXXX

Banko pavadinimas: Paysera LT, UAB

Banko adresas: Pilaitės pr. 16, Vilnius, LT-04352, Lithuania

Parama legionieriams

https://contribee.com/atvirasirdis

 

Our goals


Newest - oldest