fb
www.contribee.com

apologetika.lt

Apologetika.lt siekia pristatyti intelektualiai pagrįstą krikščioniškąjį tikėjimą bei atsakyti į jį nukreiptą kritiką.

Contribees

Per month

Collected
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount

About me

Esu Laurynas Jacevičius, „apologetika.lt“ įkūrėjas ir koordinatorius. Taip pat studijuoju Vilniaus universiteto Filosofijos instituto doktorantūros programoje (tyrimų sritis – apologetika), vadovauju Reasonable Faith Vilniaus skyriui, vedu diskusijų laidą XFM radijo stotyje, kuriu vaizdo įrašus, kalbu apie krikščioniškąjį tikėjimą įvairiuose renginiuose bei įstaigose, rašau straipsnius ir t. t. 

 

Kristumi pradėjau sekti 26-erių, o tai radikaliai pakeitė mano gyvenimą ir jo kryptį, tad ši veikla yra konkretus būdas dalyvauti Viešpaties Jėzaus Didžiojo paliepimo ir Didžiojo įsakymo įgyvendinime. Apologetika – tai krikščioniškosios teologijos šaka, siekianti pagrįsti krikščioniškosios tiesos teiginius bei atsakyti į skeptikų metamą kritiką, tai darant kūrybiškai ir įtaigiai. 

 

Viliuosi, kad „apologetika.lt“ kuriama medžiaga bei įvairios veiklos pasitarnaus tiek Bažnčiai, padedant tikintiesiems įsišaknyti tikėjime, jame augti ir jį skelbti, tiek skeptikams, kviečiant juos rimtai apsvarstyti krikščioniškąjį tikėjimą. 

 

Kviečiu ir prie šios misijos prisidėti ir jus!

 

Daugiau informacijos: https://apologetika.lt


Newest - oldest