Membership tiers
Vaizdai iš tolimų tarpeklių ir viršūnių. Ačiū. 2.70€ per month

Vaizdai ir nuotraukos iš tolimų tarpeklių, slėnių ir viršūnių atsivers prieš jus iš tolimojo pasaulio jums. Ačiū už pagalbą ir tikėjimą.

Subscribe
Vaizdai ir istorijos. Ačiū 5.80€ per month

Vaizdai ir istorijos iš tolimų slėnių. Susitikimų įspūdžiai

Subscribe
Vaizdai, istorijos ir trumpi video reportažai. Ačiū 12.90€ per month

Vaizdai, istorijos  ir trumpi video reportažai jums ačiū

Subscribe
Show all 11 tiers
About me

 Tai ypatinga kelionė, todėl suformuoti ketinimą ir eiti į ją reikia drąsos ir pasiryžimo. Mūsų kelionė - tai būdas pajausti Laisvę dėl ir  laisvę pabūti sau ir su savimi - kažkuriam laikui palikti įprastų veiksmų pasaulį - su jo rutina, šeima, draugais ir nutolti į vidinę erdvę, kur kasdienybė totaliai pasikeis ir atsidarys nauji  horizontai. Kelionės metu  keliausime su mokytojais, kas dieną sutiksime ir bendrausime su meistrais, be to kelyje kalbėsimės su vienuoliais ir  jūsų asmeniniais dvasiniais guru, net jei mums atrodys nepanašūs į guru, o tik į valkatas, ar gatvės berniūkščius. Mes gelbėsime atpažinti skirtingose pavidaluose pasislėpusias esybes, mokytojus ir dievybes.

Posts
Šambala 2021-02-04 20:19

Post "Aš ir pasaulis. Kelyje link Everesto (ištraukos iš knygos)" is locked Unlock this post by becoming a subscriber Subscribe
Šambala 2021-02-04 18:21

Post "Sidabrinės svajonės visada išsipildo (Drepungo vienuolyne 1 dalis)" is locked Unlock this post by becoming a subscriber Subscribe
Šambala 2021-02-04 18:18

Post "Sidabrinės svajonės visada išsipildo (Drepungo vienuolyne 2 dalis)" is locked Unlock this post by becoming a subscriber Subscribe
Šambala 2021-02-03 22:07


Sidabrinės svajonės visada išsipildo (ištraukos iš knygos)

Ėjau, ėjau ir žiūrėjau į tolimus tolius, ėjau, ėjau, o tolimi toliai ir tas kalnas, už kurio tolumoje sukasi kelias, vis kaip toli, taip toli. Išplatėjęs slėnis ramina, yra kur akim paskraidyti, pilkas kelias, vingiuojantis tarp akmenų, ramina taip pat – jokių iššūkių, nieko staiga atsirandančio nėra. Atgal pasisuku ir matau kelią, kurį nuėjau, jau kokie penkiolika kilometrų, jau pasibaigė namai, jau čia niekas negyvena, o priekin kai žiūriu, kuriu iliuzijas, fantazuoju, kas už to posūkio pasimatys, gal ten jau ir Rongbukas netoliese.

 

Ten, už to posūkio, kai aš pamatysiu,

ką pamatysiu?

Bus tai, 

ko galėčiau tikėtis ir dešimgubai tiek,

ko nesitikėčiau.

Pamatęs tai,

eisiu tolyn sau

ramiai.

 

Jau dvi, jau trys, keturios, penkios valandos kaip taip einu. Saulė artėja prie kalnų viršūnių, nenumaldomas vėjas nugairino veidą ir jaučiu, kad batai ima trinti.

Pavargau. Išretėjęs oras negaivina, vis noriu įkvėpti dar ir dar, o vis maža. Prisėdu ant akmens viduryje slėnio, nusiaunu batus, pajuntu žemę pilką ir rudą, aktyviai masažuojančią mano padus. Jau artėja jausmas, kad artėja vakaras, jau norisi ieškoti namų, jau kartais prisiartina nerimas ir viltis, kad jau laikas atvažiuoti kokiai nors mašinai, o dar niekas manęs neaplenkė, niekas manęs neprisivijo. Sėdžiu basas ir žiūriu į tolumas, žiūriu įdėmiai ir atsipalaidavęs, žiūriu tol, kol pamatau mašiną, labai mažą taškelį judantį horizonte. Gal čia mano vizualizacija, o gal tik fantazija? Pamirksiu, atsistoju, įdėmiau pažiūriu, tikrai, atvažiuoja mašina, tikriausiai džipas, laikas autis batus. Apsidairau aplink, įvertindamas aplinką, tiksliau įvertindamas džipo galimybes mane apvažiuoti. Kelias siauras, aplink akmenys, niekur nesitrauksiu, arba arba – tai mano šansas, kaupiuosi ir aunuosi savo smagius kalnų batus, nors dulkių juosta dar labai labai toli.


0 likes
Tips
Collected
0€
5€
10€
20€

or

amount
Tip - 0€
Goals
0€ / 7,980€ alltime pledges
2021 metų Ekspedicija į Mustango karalystę