About me

Esam elektroninė platforma https://redvet.lt, kurioje pradėjome teikti nemokamas konsultacijas augintinių šeimininkams. Neseniai atidarėme ir el. parduotuvę geriausiomis kainomis, jog galėtumėme iš projekto gauti lėšas, kurias visas skirsime projekto viešinimui. Mūsų vizija - jog kiekvienas augintinio šeimininkas turėtų teisę gauti bent jau nemokamą veterinaro konsultaciją. 

Posts
Redvet.lt 2021-02-12 19:55

Kviečiu apsilankyti!

Sveiki visi puslapio lankytojai! 

 

Tvirtai manome, jog švietimas yra neatsiejama visuomenės dalis. Kaip ir medicinoje, žmogus turi teisę gauti nemokamai gydytojo konsultaciją, taip ir veterinarijoje, mes giliai tikim, jog tai turėtų būti nemokama. Už visą gautą paramą ketiname viešinti projektą, įsigyti įrangos, kuri padėtų diagnozuoti specifines problemas augintinių savininkams. Mūsų vizija - teikti veterinarines konsultacijas/paslaugas nemokamai, tačiau tam reikalinga Jūsų parama. Padėkite mums tapti žinomiems!


0 likes
Tips
Collected
0€
5€
10€
20€

or

amount
Tip - 0€
Goals
0€ / 500€ per month
Už pirmuosius sukauptus pinigus, nupirksime mikroskopą, kuris leistų atlikti odos tyrimus nemokamai. Pacientams kainuotų tik medžiagos, kurias sunaudojame tyrimo metu.