fb
www.contribee.com

POKYČIŲ AMBASADA Autizmo paramos fondas

„Pokyčių ambasada“ siekia, kad visuomenė plačiau atvertų duris neuroįvairovei siekdama pokyčio trijose veiklos srityse- vaikai, tėvai, visuomenė.

Contribees

Per month

Collected
Ačiū Jums už paramą, Jūsų dėka šia parama galėsime stiprinti mūsų organizaciją ir suteikti dar daugiau paslaugų vaikams.
3 €
5 €
15 €
Enter amount
Choose amount

About me

Viešoji įstaiga „Pokyčių ambasada“ įsikūrė 2023 metų vasarį, fondo įkūrėja Klementina Gruzdienė autizmo spektro sutrikimą turinčių vaikų ir žmonių labui dirba ne vienerius metus.  „Pokyčiu ambasada“ stengiasi, kad pokyčiai autizmo supratimo ir priėmimo srityje vyktų visoje Lietuvoje. 

„Pokyčių ambasada“ siekia, kad visuomenė plačiau atvertų duris neuroįvairovei siekdama pokyčio trijose veiklos srityse.

Vaikai

Negalią turintys vaikai sulaukia daug mažesnio paslaugų kiekio, nei jiems reikia, todėl siekiame užtikrinti logopedų, ergoterapeutų, kineziterapeutų konsultacijų poreikiai.

Tėvai

Negalią turintį vaiką auginantys tėvai dažnai lieka užmiršti. Siekiame jiems suteikti pagalbą ir palaikymą, kurie leidžia jaustis pilnaverčiais visuomenės nariais ir atstovauti juos.

Visuomenė

Tikime, visuomenė gali atsiverti, todėl siekiame, kad būtų sukurti diplomatiniai santykiai tarp dviejų, vienas šalia kito, gyvenančių žmonių ir jų pasaulių.


Newest - oldest