Membership tiers
1 prieš 1 1.00€ per month

Minifutbolas ypatingai techniškas ir greitas sportas, kuriame labai svarbu turėti stiprių ir individualiai 1 prieš 1 galinčių žaisti žaidėjų, todėl ačiū Jums, kad prisijungėte. 

Subscribe
3 prieš 3 3.00€ per month

Smagiausia žaisti su šeima ar draugais!

Ačiū, kad prisijungėte prie Mažojo futbolo šeimos.

Subscribe
6 prieš 6 6.00€ per month

Būtent 6 prieš 6 žaidžiama Pasaulio čempionatuose.
O šita parama mums labiausiai padės tinkamai pasiruošti ir sėkmingai atstovauti Lietuvą SOCCA Mažojo futbolo Pasaulio čempionatuose.

Subscribe
About me

Futbolas - sportas numeris vienas pasaulyje. Tai daugiausiai emocijų sukeliantis, daugiausiai žiūrovų sutraukiantis ir milžiniškas pajamas generuojantis sportas. O šalia paties galingiausiojo atsiranda ir mažųjų brolių, kurie sėkmingai atranda savo vietą. Vienas tokių - mažasis futbolas.

Mini futbolo lyga kartu su Lietuvos mažojo futbolo asociacija nuo 2013 metų buria LMFA komandą ir dalyvauja svarbiausiuose tarptautiniuose šios futbolo atšakos turnyruose, kuriuose siekiame ne tik aukštų sportinių rezultatų, bet ir Lietuvos vardo garsinimo pasauliniu mastu. Taip pat norime skleisti žinią apie šį sportą bei prisidėti prie jo vystymo ir ateities galimybių. O kad ateityje pergalių ir tokių fantastinių emocijų, kaip šiame video, būtų kuo daugiau, kviečiame mažojo futbolo draugus, fanus ir bendruomenę pergalių siekti kartu. 

 

LMFA komandos kelionę ir kaip jai sekasi šiuose tarptautiniuose turnyruose sekite Instagram paskyroje -→ https://www.instagram.com/lt_minifootball_team/ 

Posts
Minifutbolas 2021-02-22 11:16:53


LMFA komandos kelionė tarptautinėje arenoje.

Sekite LMFA komandą socialiniame tinkle Instagram

 

Čia talpinamos nuotraukos ir video nuo pat 2013, kada komanda debiutavo Europos mažojo futbolo čempionate. 


0 likes
Minifutbolas 2021-02-10 15:11:44


Sėkmingiausias LMFA rinktinės pasirodymas

LMFA rinktinė tarptautiniuose turnyruose dalyvauja nuo 2013 metų, kai debiutavo Kretoje.

 

Po 5 metų pertraukos, čempionatas, tik šį kartą jau Pasaulio, vėl vyko Kretos saloje Rethymno miestelyje. Ir tai kol kas geriausias mūsų pasirodymas - tarp 40 - ies dalyvių iš viso Pasaulio, patekome į TOP 16. O patekimo būdas, daugiau negu įspūdingas! Jūsų dėmesiui video. 


0 likes
Tips
Collected
0€
5€
10€
20€

or

amount
Tip - 0€
Goals
9 / 500 monthly subscribers
Subūrę tokio dydžio bendruomenę, galėsime turėti pilnavertį pasiruošimą tarptautiniams turnyrams, o tvirtas bendruomenės užnugaris padės kalbantis su verslu dėl bendradarbiavimo.