fb
www.contribee.com

Minifutbolas

Lietuvos mažojo futbolo bendruomenė.

Contribees
Subscribe Send a message

Per month

Collected
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount

About me

Futbolas - sportas numeris vienas pasaulyje. Tai daugiausiai emocijų sukeliantis, daugiausiai žiūrovų sutraukiantis ir milžiniškas pajamas generuojantis sportas. O šalia paties galingiausiojo atsiranda ir mažųjų brolių, kurie sėkmingai atranda savo vietą. Vienas tokių - mažasis futbolas.

Mini futbolo lyga kartu su Lietuvos mažojo futbolo asociacija nuo 2013 metų buria LMFA komandą ir dalyvauja svarbiausiuose tarptautiniuose šios futbolo atšakos turnyruose, kuriuose siekiame ne tik aukštų sportinių rezultatų, bet ir Lietuvos vardo garsinimo pasauliniu mastu. 

 

Per 2013 - 2019 metų laikotarpį buvo visko: pirmų iškovotų taškų prieš Italiją (2013), labai skaudžių pralaimėjimų prieš stipriausias rinktines (2014 ir 2015), nepamirštama pergalė prieš Prancūziją (2016), laimėta Batic CUP taurė Alytuje (2018) ir ciklą vainikavęs patekimas tarp 16 stipriausių komandų Pasaulio Čempionate (2019).

 

Kaip sekėsi LMFA rinktinei tarptautiniuose turnyruose sekite Instagram paskyroje -→ https://www.instagram.com/lt_minifootball_team/ 

 

Pasauliui atsigaunant po pandemijos diskutuojame, planuojame ir pradedame naują trejų metų ciklą. Kelionė prasideda!


Į šias, kupinas nuotykių keliones, norime pakviesti ir kiekvieną iš Jūsų! 

 

2022 balandžio 1-10 d. į Meksiką (Cosumel sala);

2023 m. į Vokietiją;

2024 m. į Lenkiją.

 

Kartu keliauja Deividas Šemberas - LMFA komandos AMBASADORIUS! Junkitės prie Deivido!

Our goals