Membership tiers
Fanai 3.50€ per month

Žaidimas yra Jums ir dėl Jūsų!

Subscribe
Žaidėjai 5.00€ per month

Žaidimą kuriate Jūs!

Subscribe
Treneriai 7.50€ per month

Žaidimo lygį keliate Jūs!

Subscribe
About me

Futbolas visada buvo ir bus svarbi mano gyvenimo dalis. Ir nors negaliu dalyvauti LFF organų veikloje, tačiau niekas man neuždraudė kurti. Naujos aplinkybės verčia ieškoti naujos veiklos perspektyvų, todėl ir gimė video blogo “12 Jardų” idėja.

 

Šią mintį brandinau jau seniai. Dešimt metų buvau tarptautinės kategorijos futbolo teisėjas, paskui beveik aštuonerius metus tarptautinės kategorijos futbolo teisėjų inspektorius. Teisėjavimo veikloje praleidau daugiau kaip dvidešimt metų. Dalyvavau virš šimto įvairaus rango, tame tarpe ir UEFA čempionų lygos, nacionalinių rinktinių ir kt. lygio tarptautinių rungtynių, tobulinausi daugelyje UEFA/FIFA seminarų ir paskaitų, dalyvavau UEFA jaunų teisėjų rengimo programose ir Lietuvos futbolo teisėjų asociacijos veikloje. Per šį ilgą laiką sukaupiau  didelį žinių ir kompetencijos bagažą, kuriuo ir noriu pasidalinti su jumis visais. 

 

Video blogo pavadinimas  “12 Jardų”  neatsitiktinis. Tai pagarba tradicijoms, nes futbolas ir jo taisyklės gimė Anglijoje, o 12 jardų atstumas (11 m) mums geriau žinomas kaip baudinio žyma. Taškas kuris dažnai lemia rungtynių baigtį. Manau, kad ateityje kalbėsiu ne vien apie teisėjavimo klausimus ir situacijas, kurios lieka už kadro, bet ir paliesiu daugiau aktualių temų: sporto strategija, sporto organizacijos ir jų valdymas, klubai, infrastruktūra, miestas, žmonės. Nuoširdžiai kviečiu prisijungti Jus visus. Jūsų parama be galo svarbi, o aš viliuosi, kad mano kuriamas turinys bus įdomus. Prisidėkite ir jūs - rašykite, siūlykite temas ir idėjas. siųskite video iš futbolo rungtynių, o aš pasistengsiu pateikti argumentuotus atsakymus. 

 

Pagarbiai Jūsų,

Paulius Malžinskas , 12jardu@gmail.com    
 


 

Posts
12 Jardų 2021-03-03 22:06:42


Raudonoji korida Marėje

Kontroversiškos rungtynės Marijampolėje su daug raudonų kortelių ir neužtikrintais teisėjų veiksmais.


0 likes
12 Jardų 2021-02-26 15:27:21


Kontroversija 2020 I dalis

Video laida apie įdomiausius ir daugiausiai diskusijų sukėlusius praėjusio A lygos sezono teisėjų sprendimus


0 likes
12 Jardų 2021-02-19 15:28:29


12 Jardų

Dar šiek tiek istorijos ir įdomių minčių, kurios buvo pasakytos daugiau kaip prieš dešimtmetį, o Maksimas Vojevodinas jau tada išrado VAR.


0 likes
12 Jardų 2021-02-15 13:27:38


Fanai

Tęsiame futbolo archyvų video. Šį kartą žvilgsnis į Pietų IV.


0 likes
Tips
Collected
5€
5€
10€
20€

or

amount
Tip - 0€
Goals
4 / 100 monthly subscribers
Tiek prenumeratorių padėtų bent jau minimaliai palaikyti ir kurti įdomų turinį. Tikiu kad šį tikslą pasieksime kartu.