Membership tiers
Vieno Euro parama 1.00€ per month

Nors žaidimas (protų kovos) nemokamas ir galite drąsiai prisijungti kiekvieną antradienį, tačiau jei norite mus paremti ir vienas euras yra daug. Ačiū! 

Subscribe
Pastovaus žaidėjo parama 5.00€ per month

Kadangi per mėnesį būna ~5 žaidimai, tad ši parama atspindi lojalaus žaidėjo paramą. Arba kitaip pasakius, vienas sudalyvautas protmūšis - 1 Euras.  

Subscribe
LBF parama :D 10.00€ per month

LBF - labai besirūpinančio fano parama. Norime Tau labai padėkoti, jei pasirinksi šią paramą. Norint kurti protų kovas, kartu su Martynu investuojame ne tik savo laiką, bet ir finansus norint juos pateikti tokius, kokius juos dabar matote. Tad tokia didelė parama. - mums labai svarbi, norint ir toliau auginti tiek turinio, tiek techninę kokybę. Labai norime, kad Jūs kuo smagiau praleistumėte laiką kartu su mumis. Ačiū! 

Subscribe
About me

Būsi Trečias protų kovos.

Tai kiekvieną antradienį, 20.00 vykstančios protų kovos nuotoliniu būdu. Būsi Trečias FB puslapyje galite stebėti tiesiogines transliacijas, o žaisti galite platformoje www.myquiz.org, suvedę kiekvieną savaitę vis naują kodą, kurį sužinosite toje pačioje transliacijoje.  

Mes rūpinamės, kad kartą per savaitę, jūs smagiai praleistumėte laiką atsakinėdami į mūsų paruoštus klausimus, bei klausydami mūsų blevyzgų. Kadangi žinome, jog galime atsibosti, pasikviečiame ir svečių - nuotaikai dar labiau pakelti į aukštumas. Nuostabi akorė Gintarė Čepukonytė, tikras burtininkas ir magijos atsotvas - Mantas Wizzard bei kiti būsimi svečiai. 

Šiam kassavaitiniam žaidimui skiriame daug energijos ir rūpinamės ne tik turiniu, bet ir kaip įmanoma kuo geresniu techniniu įgyvendinimu, tad sukūrėme šį Contribee puslapį tam, kad galėtumėte mus paremti šioje veikloje. 

Taip pat labai norime padėkoti ir tiem, kurie jau mus remia. Visai Dacių šeimai už kuriamus verslus ir galimybę suteikti patalpas, elektrą, internetą, o kartais ir gardumynų, kol esame tiesioginėje transliacijoje. Ačiū BIOK laboratorijai, kad suteikia mums prizus. Ačiū Andriui Paulavičiui, kuris mums suteikė įrangos, tam kad galėtume geriau viską matyti. Ačiū įmonėi F9 Baltic, taip pat už įrangą. Ačiū Mindaugui, kuris valdo tiesiogines transliacijas ir perteikia vaizdą ir garsą - jums. Ačiū ir www.fantazijos.lt, kurie suteikė prizus I vietos nugalėtojams. 

 

For those who are english speaking quiz lovers: 
On Mondays 21:00 (7:00 PM UK time) The Orange Tree - Hitchin FB live and Myquiz.org platform to play the quiz. 

Kristupas is waiting for players with prepared 50 questions, each week, special for you! 

 

Tad kviečiame ir Jus prisidėti prie šio mūsų projekto ir paremti mus, bent 1 Eur per mėnesį ar vienkartine parama! 

 

Ačiū! 

 

Martynas, Domantas, Kristupas ir Mindaugas 

Posts
B3 Protų Kovos 2021-02-28 17:09

Post "Patarimai, kaip laimėti mūsų kuriamas protų kovas." is locked Unlock this post by becoming a subscriber Tiers that have access: Pastovaus žaidėjo parama,LBF parama :D Subscribe
B3 Protų Kovos 2021-02-28 15:20

Apie mus

Norint žaisti jums reikia: 

Sekti ir žymėtis sukurtuose įvykiuose https://www.facebook.com/busitrecias

Įvykiuose vyksta tiesioginė transliacija, per kurią galite stebėti žaidimą.

Žaidimo metu rekomenduojame šalia turėti išmanų įrenginį, kuriuo galėsite pateikti atsakymus arba jei naudojatės asmeniniu kompiuteriu - pasidalinkite langą į kelias dalis ir viename lange stebėkite tiesioginę transliaciją, kitame lange pateikite atsakymus. 

Žaidimas vyksta per www.myquiz.org. 

 

Laimi greičiausiai ir daugiausiai teisingų atsakymų pateikęs asmuo. 

 
For those who are english speaking quiz lovers: 
On Mondays 21:00 (7:00 PM UK time) The Orange Tree - Hitchin FB live and Myquiz.org platform to play the quiz. Kristupas is waiting for players with prepared fantastic questions special for you! 

Ačiū, 

Iki pasimatymo žaidimuose, 

Kristupas, Martynas, Domantas ir Mindaugas


1 likes
Tips
Collected
5€
5€
10€
20€

or

amount
Tip - 0€
Goals
15€ / 360€ per month
Surinkę šią sumą, palaikytume einamąsias išlaidas.
15€ / 720€ per month
Tiek realiai kainuoja mūsų trijų atliekamas darbas, bei išlaidų padengimas už mėnesio darbą, kuriant ir transliuojant protmūšius.