fb
www.contribee.com

Ateitininkai

Ateitininkai - tai viso gyvenimo organizacija, ugdanti ateities lyderius pagal katalikiškas vertybes!

Contribees

Per month

Collected
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount
Sort -
Newest - oldest
Cart 0

About me

Ateitininkų federacija - viena didžiausių ir seniausių jaunimo organizacijų Lietuvoje. Turėdami ilgametes tradicijas ir patirtį, ugdome kritiškai mąstančius, atsakingus, inteligentiškus, pilietiškus ateities lyderius pagal katalikiškas vertybes. Esame viso gyvenimo organizacija, tad kadaise moksleivio ženklelį segėję organizacijos nariai, nuosekliai ugdomi pagal ateitininkiškus principus, šiandien yra puikūs, apmokyti ugdytojai, gebantys savo patirtimi ir gebėjimais dalintis su jaunaisiais bičiuliais. 

 

Kasmet vykdome daugiau kaip 60 renginių, kuriuose dalyvauja virš 3000 dalyvių. Turime daugiau kaip 500 savanorių, o turėdami platų padalinių tinklą, savo narius ugdome ne tik Lietuvoje, bet ir išeivijoje. Organizacijos rankos - nepailstantys tobulėti ir kurti savanoriai. Tokios didelės apimties veiklą prižiūri, koordinuoja ir administruoja darbuotojų komanda - sekretoriatas. Kadangi esame ne pelno siekianti organizacija, daugumą veiklų siekiame finansuoti projektinėmis bei rėmėjų lėšomis, tačiau kokybės užtikrinimui būtina plėsti ir darbuotojų komandą. Šioje platformoje skirdami paramą prisidėsite ne tik prie organizuojamų veiklų kokybės, bet ir darbuotojų komandos išlaikymo, taip padėdami mums augti ir auginti ateities lyderius!

 

Reguliari 5000 EUR / mėn. parama leistų sėkmingai ir nuosekliai administruoti ir vykdyti veiklą, 10 000 EUR / mėn. parama leistų ženkliai sumažinti veiklų priklausomybę nuo nepastovaus projektinių lėšų srauto.

Our goals


Newest - oldest