fb
www.contribee.com

Akimirkų Gaudyklė

Kviečiu leistis į įkvepiančią ir auginančią kūrybinę kelionę kartu!

Contribees

Per month

Collected
Meilės ir padėkos pliūpsnis :) Šie pinigai keliaus būsimos kūrybinių dirbtuvių studijos nuomos startui bei kūrybiniams sumanymams realizuoti. Ačiū!
4 €
7 €
10 €
Enter amount
Choose amount

About me

Labas, esu Jolanta iš Akimirkų Gaudyklės. Dalinuosi savo kūrybiniu keliu, turiu perdirbto popieriaus manufaktūrą, užsiimu vatos grybų gamyba, cianotipija, vedu kūrybines dirbtuves ir darau daugybę kitų kūrybinių dalykėlių. 

Bet šiuo metu labiausiai džiuginantys dalykai kūrybiniame kelyje yra bendrystė su kitomis kūrėjomis bei tai, kad mano kūryba įkvepia kitus!

Norėdama skirti daugiau laiko ir jėgų eiti širdies keliu, dalintis kūrybos džiaugsmu su kitais bei matydama poreikį sukurti kūrybinę bendruomenę, atsiradau CONTRIBEE :)

  • Jeigu jaučiate norą atsidėkoti pinigine forma ir įpilti degalų į kūrybinį variklį, esate kviečiami tapti prenumeratoriais. Visi prenumeratoriai gauna nemokamą prieigą prie gėrybių, kuriomis čia dalinsiuos. O x3, x5, x7 prenumeratorės galės prisijungti prie privačios mūsų ,,Moterų kūrėjų bendruomenės" Facebooke.
  • Taip pat būčiau be galo dėkinga ir už vienkartinius paaukojimus. Šiuo metu pinigai renkami termopresui (efektyviau džiovinti popieriaus lapus) bei kūrybinės studijos nuomos startui.

Ačiū labai už tavo dosnią širdį ir palaikymą <3

 

 

 

Our goals


Newest - oldest