fb
www.contribee.com

Vilniaus sakralinės muzikos choras “Adoramus”

Pagrindinis choro “Adoramus” tikslas atliepia jo pavadinimą - tai siekis šlovinti Dievą ir skleisti artimo meilę per giesmę ir muziką.

Contribees
Tip

Per month

Collected
Gegužės 17 d. 19 val. Druskininkuose bei gegužės 24 d. Kaune Vilniaus sakralinės muzikos choras „Adoramus“, kartu su choru „Momentum“, klausytojus kviečia į rekonstruotą istorinį M. K. Čiurlionio KONCERTĄ. Koncerto metu skambės specialiai šiam koncertui muzikologo Charis Efthimiou rekonstruota M. K. Čiurlionio kantatos „De profundis“ versija ir M. K. Čiurlionio išdailintos lietuvių liaudies dainos, kurios apžvelgus archyvinius dokumentus įgavo kiek kitokias, autentiškesnes spalvas. Renginį ves ir skambins pianistas, M. K. Čiurlionio vaikaitis, Rokas Zubovas. Diriguos dr. Imantas Šimkus. Norinčius ir galinčius paremti Vilniaus sakralinės muzikos choro „Adoramus“ veiklą, kviečiame įsigyti simbolinį bilietą!
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount

About me

Mūsų misija: choro pavadinimas “Adoramus” atspindi mūsų troškimą patiems būti Dievo garbintojais “dvasia ir tiesa” (Jn 4, 24), o taip pat prisidėti įgyvendinant “Bažnytinės muzikos tikslą - šlovinti Dievą ir šventinti žmones” (SC 6 sk., 112)

Meni vadovas ir dirigentas - Imantas Jonas Šimkus

Antrasis dirigentas - Mantvydas Drūlia

Chormeisterė - Agnieška Savel

Our goals


Newest - oldest