fb
www.contribee.com

1

Per month
Puodelis kavos savanoriui

Mūsų širdis ir varomoji jėga- savanoriai. Už 3 eurus per mėnesį, kad jam ar jai nepritrūktų energijos, pavaišink savanorį kava.

Šie pinigai bus naudojami rūpinantis savanoriais, jiems vaišinti kava, užkandžiais, sumokėti už transportą keliaujant į renginius, bei rūpinantis biuro, kuriame jie dažnai išsijuosę dirba išlaikymu.

Subscribe
www.contribee.com

2

Per month
Nuolatinis renginių dalyvis

Tiek gyvi, tiek nuotoliniai renginiai yra vienas iš mūsų svarbiausių veiklų. Renginiai ne tik padeda informacijos sklaidai, tačiau ir bendruomenės švietimui, vystymui ir stiprinimui. Kokie gi tie renginiai? Tai paskaitos, diskusijos, žaidimų vakarai, filmų peržiūros ir netgi protestai. Tavo parama padės renginius bei projektus atvežti į kur kas daugiau miestų ir miestelių nei iki šiol.  Pažadam, kad prenumeratoriai pirmieji gaus pakvietimus sudalyvauti renginiuose, būtinai išklausysime kokių renginių savo miestuose jie nori ir atvešime norimus renginius į svečius!

Subscribe
www.contribee.com

5

Per month
Apsišvietęs aktyvistas

TJA yra sukaupusi nemažą kolekciją knygų žmogaus teisių tema. Turim knygų ir apie migraciją, darbą su jaunimu, LGBT+, Feminizmą ir t.t. Smagiausia, kad nemaža dalis leidinių yra išleista ir mūsų pačių. 2021 m. pradėjome leisti komiksus LGBT+ temomis, išleidome LGBT+ istorijos Lietuvoje knygą, esame išleidę leidinių tarpkultūrinio ugdymo temomis, darbo su pabėgėliais temomis, leidinių skirtų LGBT+ jaunimui ir jų tėvams. 

Tačiau kai kuriuos, seniau išleistus leidinius norėtųsi atnaujinti, pavyzdžiui knyga “Mūsų dukterys ir sūnūs, Klausimai bei atsakymai homoseksualių ir biseksualių vaikų tėvams” buvo išleista prieš daugiau negu dešimtmetį, o nuo tada patobulėjome ir mes, pasaulis taip pat nemažai pasikeitė, taigi ir klausimai, bei atsakymai jau turi būti pritaikyti naujiems laikams. 

Jūsų paskirta parama bus naudojama naujų leidinių leidimui. Prenumeratoriai pirmieji sužinos apie naujus leidinius, pirmieji pamatys elektronines jų versijas ir bus pakviesti į jų pristatymus.

Subscribe
www.contribee.com

10

Per month
Aktyvistų stovykla

Kiekvienais metais TJA rengia tradicinę vasaros stovyklą. Jos metu dalyviai mokosi apie aktyvizmą, kalba apie žmogaus teisių situaciją, kuria planus kuriuos vėliau aktyviai įgyvendina, o taip pat turi galimybę su bendraminčiais smagiai pasibūti ir gerai praleisti laiką.

Dažnai stovykloje dalyvauti nori daugiau dalyvių, negu galime priimti, todėl parama gali suteikti galimybę mums priimti daugiau jaunimo.

Stovykla dalyviams nieko nekainuoja- mes pasirūpiname nakvyne, maitinimu, lektoriais ir kitais dalykais, tačiau ne visada turime galimybę pasirūpinti dalyvių transporto išlaidomis ar priimti didesnį kiekį žmonių. 

Su rėmėjų pagalba, šių kliūčių gali nebelikti. 

Rėmėjams kurie mus parems tris mėnesius suteiksime pirmenybę važiuoti į stovyklą (vis tiek bus atsižvelgta į užpildytas anketas)

Subscribe
www.contribee.com

20

Per month
Teismų karžygys

+

Subscribe

Collected
Paremkite 4 strategines bylas – visų žmonių teisę kurti šeimą Lietuvoje! Tūkstančiams žmonių valstybė neužtikrina lygių teisių kurti šeimą ir džiaugtis santykiais. Žadėtasis Civilinės partnerystės įstatymo projektas vis atidemas, bet net ir jį priėmus niekas nepasikeistų: vienos lyties poros nebūtų laikomos šeima, neįgytų jokių su šeimos ryšiais susijusių teisių ir galimybių. Iš 27 Europos Sąjungos valstybių net 24-oje yra numatyta santuoka, partnerystė ar kita teisinė forma vienos lyties poroms. Lietuvoje nėra nieko. TJA nebetiki politikų pažadais: EINAME Į TEISMĄ. Turime 4 ryžtingas vienos lyties asmenų poras: iš partnerystės, santuokos, vaiko teisių ir užsienyje sudarytų santykių pripažinimo. Kovosime iki galo, prireikus – ir tarptautiniuose teismuose. Vienas advokatas veda 4 bylas (o tai reiškia 4 x 3 teismų instancijos Lietuvoje, + Konstitucinis Teismas, ir galiausiai EŽTT) minimaliais ištekliais, ir finansavimo labai trūksta. Siekiame surinkti 14.000 Eur. Prašome prisidėti!
2 €
4 €
10 €
Enter amount
Choose amount
Sort -
Newest - oldest
Cart 0