fb

Puodelis kavos savanoriui

www.contribee.com

1 €

Per month

Mūsų širdis ir varomoji jėga- savanoriai. Už 3 eurus per mėnesį, kad jam ar jai nepritrūktų energijos, pavaišink savanorį kava.

Šie pinigai bus naudojami rūpinantis savanoriais, jiems vaišinti kava, užkandžiais, sumokėti už transportą keliaujant į renginius, bei rūpinantis biuro, kuriame jie dažnai išsijuosę dirba išlaikymu.


Subscribe

Nuolatinis renginių dalyvis

www.contribee.com

2 €

Per month

Tiek gyvi, tiek nuotoliniai renginiai yra vienas iš mūsų svarbiausių veiklų. Renginiai ne tik padeda informacijos sklaidai, tačiau ir bendruomenės švietimui, vystymui ir stiprinimui. Kokie gi tie renginiai? Tai paskaitos, diskusijos, žaidimų vakarai, filmų peržiūros ir netgi protestai. Tavo parama padės renginius bei projektus atvežti į kur kas daugiau miestų ir miestelių nei iki šiol.  Pažadam, kad prenumeratoriai pirmieji gaus pakvietimus sudalyvauti renginiuose, būtinai išklausysime kokių renginių savo miestuose jie nori ir atvešime norimus renginius į svečius!


Subscribe

Apsišvietęs aktyvistas

www.contribee.com

5 €

Per month

TJA yra sukaupusi nemažą kolekciją knygų žmogaus teisių tema. Turim knygų ir apie migraciją, darbą su jaunimu, LGBT+, Feminizmą ir t.t. Smagiausia, kad nemaža dalis leidinių yra išleista ir mūsų pačių. 2021 m. pradėjome leisti komiksus LGBT+ temomis, išleidome LGBT+ istorijos Lietuvoje knygą, esame išleidę leidinių tarpkultūrinio ugdymo temomis, darbo su pabėgėliais temomis, leidinių skirtų LGBT+ jaunimui ir jų tėvams. 

Tačiau kai kuriuos, seniau išleistus leidinius norėtųsi atnaujinti, pavyzdžiui knyga “Mūsų dukterys ir sūnūs, Klausimai bei atsakymai homoseksualių ir biseksualių vaikų tėvams” buvo išleista prieš daugiau negu dešimtmetį, o nuo tada patobulėjome ir mes, pasaulis taip pat nemažai pasikeitė, taigi ir klausimai, bei atsakymai jau turi būti pritaikyti naujiems laikams. 

Jūsų paskirta parama bus naudojama naujų leidinių leidimui. Prenumeratoriai pirmieji sužinos apie naujus leidinius, pirmieji pamatys elektronines jų versijas ir bus pakviesti į jų pristatymus.


Subscribe

Aktyvistų stovykla

www.contribee.com

10 €

Per month

Kiekvienais metais TJA rengia tradicinę vasaros stovyklą. Jos metu dalyviai mokosi apie aktyvizmą, kalba apie žmogaus teisių situaciją, kuria planus kuriuos vėliau aktyviai įgyvendina, o taip pat turi galimybę su bendraminčiais smagiai pasibūti ir gerai praleisti laiką.

Dažnai stovykloje dalyvauti nori daugiau dalyvių, negu galime priimti, todėl parama gali suteikti galimybę mums priimti daugiau jaunimo.

Stovykla dalyviams nieko nekainuoja- mes pasirūpiname nakvyne, maitinimu, lektoriais ir kitais dalykais, tačiau ne visada turime galimybę pasirūpinti dalyvių transporto išlaidomis ar priimti didesnį kiekį žmonių. 

Su rėmėjų pagalba, šių kliūčių gali nebelikti. 

Rėmėjams kurie mus parems tris mėnesius suteiksime pirmenybę važiuoti į stovyklą (vis tiek bus atsižvelgta į užpildytas anketas)


Subscribe

Teismų karžygys

www.contribee.com

20 €

Per month

+


Subscribe