fb

3

Per month
Narys

Kiekvieną savaitę įdedu ne vieną valandą darbo į tai ką rašau. Ačiū už paramą. Pirmosios kainos nesuteikia jokių išskirtinių privilegijų, tiesiog jūsų paramos dėka aš galiu sau leisti skirti laiko rašymui. Ačiū!

Subscribe

5

Per month
Super narys

Kiekvieną savaitę įdedu ne vieną valandą darbo į tai ką rašau. Ačiū už paramą. Ši kaina suteikia teisę į vieną nemokamą gimtadienio vietos parinkimą kartą metuose. Kreiptis patiems [email protected] . Pasiūlymas galioja ne anksčiau kaip po pusmečio narystės.

Subscribe

10

Per month
VIP narys

Kiekvieną savaitę įdedu ne vieną valandą darbo į tai ką rašau. Ačiū už paramą. Ši kaina suteikia teisę į vieną nemokamą gimtadienio vietos parinkimą kartą metuose ir vieną atostogų vietos (vietoje jo galima rinktis gimtadienio vietos keitimą artimam žmogui) parinkimą. Kreiptis patiems [email protected] .

Pasiūlymas galioja ne anksčiau kaip po pusmečio narystės.

Subscribe

14.99

Per month
Projektų dalyvis

Ši prenumerata suteikia teisę mokytis visuose mano vykdomuose projektuose bei skaityti hermetizmo pamokas, o taip pat skaityti archyvinius savęs keitimo įrašus, taip pat leidžia skaityti visus kitus įrašus. Ši kaina suteikia teisę į vieną nemokamą gimtadienio vietos parinkimą kartą metuose ir vieną atostogų vietos (galima keisti į gimtadienio vietos parinkimą artimam žmogui) parinkimą. Kreiptis patiems [email protected] . Pasiūlymas galioja ne anksčiau kaip po pusmečio narystės.

Subscribe

25

Per month
Išskirtinės sąlygos

Ši narystė jums leidžia kartą į tris mėnesius (ne anksčiau kaip po trijų mėnesių narystės) gauti vieną nemokamą klausimo nagrinėjimą, taip visas kitas privilegijas, numatytas Projektų dalyvio narystėje. Ši narystė suteikia dešimties procentų nuolaidą bet kuriam individualiam užsakymui.

Dėl klausimo ar kitų privilegijų turite kreiptis patys el.paštu [email protected]
Taip pat jūs galite užsisakyti straipsnį mano kanale dominančia tema.

Subscribe

Collected
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount