fb

Narys

3€

Per month

Kiekvieną savaitę įdedu ne vieną valandą darbo į tai ką rašau. Ačiū už paramą. Pirmosios kainos nesuteikia jokių išskirtinių privilegijų, tiesiog jūsų paramos dėka aš galiu sau leisti skirti laiko rašymui. Ačiū!


Subscribe

Super narys

5€

Per month

Kiekvieną savaitę įdedu ne vieną valandą darbo į tai ką rašau. Ačiū už paramą. Ši kaina suteikia teisę į vieną nemokamą gimtadienio vietos parinkimą kartą metuose. Kreiptis patiems [email protected] . Pasiūlymas galioja ne anksčiau kaip po pusmečio narystės.


Subscribe

VIP narys

10€

Per month

Kiekvieną savaitę įdedu ne vieną valandą darbo į tai ką rašau. Ačiū už paramą. Ši kaina suteikia teisę į vieną nemokamą gimtadienio vietos parinkimą kartą metuose ir vieną atostogų vietos parinkimą. Kreiptis patiems [email protected] .

Pasiūlymas galioja ne anksčiau kaip po pusmečio narystės.


Subscribe

Projektų dalyvis

14.99€

Per month

Ši prenumerata suteikia teisę mokytis visuose mano vykdomuose projektuose bei skaityti hermetizmo pamokas, o taip pat skaityti archyvinius savęs keitimo įrašus, taip pat leidžia skaityti visus kitus įrašus. Ši kaina suteikia teisę į vieną nemokamą gimtadienio vietos parinkimą kartą metuose ir vieną atostogų vietos parinkimą. Kreiptis patiems [email protected] . Pasiūlymas galioja ne anksčiau kaip po pusmečio narystės.


Subscribe

Išskirtinės sąlygos

25€

Per month

Ši narystė jums leidžia kartą į tris mėnesius (ne anksčiau kaip po trijų mėnesių narystės) gauti vieną nemokamą klausimo nagrinėjimą, taip visas kitas privilegijas, numatytas Projektų dalyvio narystėje. Dėl klausimo ar kitų privilegijų turite kreiptis patys el.paštu [email protected]
Taip pat jūs galite užsisakyti straipsnį mano kanale dominančia tema.


Subscribe