fb
www.contribee.com

5

Per month
ARTSCAPE bičiuliai

BIČIULIAI remia visus mūsų socialinius, edukacinius ir meninius projektus. BIČIULIAMS kuriame papildomą turinį Contribee platormoje - jus pasieks platesnė informacija apie įvykusius renginius, meno produkcijas, socialines iniciatyvas bei plačiau susipažinsite su užkulisiais. 

Kurkime socialinį pokytį per meną ir kultūrą KARTU.

Subscribe
www.contribee.com

10

Per month
ĮTRAUKTIES ambasadoriai

ĮTRAUKTIES ambasadoriai palaiko integracijos projektus bei prisideda prie inciatyvų, gimusių pabėgelių bendruomenėse. Ambasadoriui dovanojame Pasaulinės Pabėgėlių dienos drobinį maišelį. 

Tapdamas ĮTRAUKTIES ambasadoriumi prisidedi prie „Artscape" pagrindinio tikslo. Siekiame suteikti galimybę dalyvauti kultūroje pažeidžiamoms visuomenės grupėms ir per meno projektus inicijuoti socialinius pokyčius. 

Subscribe
www.contribee.com

25

Per month
KŪRYBINIŲ misijų draugai

KŪRYBINIŲ MISIJŲ programos draugai padeda sukurti platesnes galimybes iniciatyvai. Šiuo metu joje dalyvauja 602 migrantai ir pabėgėliai, iš kurių 400 yra vaikai. Kūrybinės misijos suteikia erdvę jų dalyviams nutiesti tiltą tarp praeities ir dabarties, gimtosios kultūros ir Lietuvos visuomenės, skatina autentiškumą ir pažinimą – kelionę, kurioje misijų dalyviai gali integruoti įvairias savo tapatybės dalis per saviraišką.

Atsidėkodami dovanojame apdovanojimus laimėjusį iliustratorės Akvilės Magicdust „Pažinti ar susipažinti?” kampanijai sukurtą print'ą. 

Europos komisijos apdovanojimą už socialinę sanglaudą pelniusi iniciatyva nuo 2016 metų organizuoja ir veda reguliarius menininkų ir edukatorių vizitus į pabėgėlių priėmimo ir registracijos centrus šalyje.

Subscribe
www.contribee.com

35

Per month
KŪRĖJŲ bendražygiai

KŪRĖJŲ bendražygiai prisideda prie mūsų menininkų kuriamų aukštos kokybės meno projektų, katalizuojančius socialinius pokyčius. Bendražygiui dovanojame iliustratorės Akvilės Magicdust print'ą ir asmeninį pakvietimą į mūsų meno produkcijų užkulisius bei bendruomenės renginius. 

Kviečiame susipažinti su įvykusiais ir vykstančiais projektais, prie kurių gyvavimo prisidėtum: neofreska „Nezlamna/ Nepalaužiama", spektaklis Pravieniškių kalėjime „Vedami", šviesų instaliacija „Švenčių pasakos", paroda „Žaislai, kurei gyvena" ir kt.

Subscribe
www.contribee.com

100

Per month
MECENATAS

MECENATAS padeda įgyvendinant mūsų misiją, didinti kultūros prieinamumą bei bendruomenių sanglaudą per profesionalias meno produkcijas ir edukacines programas. Atsidėkodami dovanojame jau anksčiau išvardintus prenumeraturiams skirtus privalumus + MOKYMŲ PAKETĄ įtraukties, meno, migracijos, bendruomenių būrimo ir susijusiomis temomis. 

„Mums svarbu užtikrinti kultūros prieinamumą, dalyvavimą kultūroje ir galimybę išreikšti save per kultūrą pažeidžiamiausioms žmonių grupėms. Menas gali tapti erdve, kur susitinka skirtingos kultūros, žmonės, įsitikinimai ir patirtys. Menas gali padėti susikalbėti ir iš tikrųjų suprasti vienam kitą “, – sako agentūros įkūrėja Aistė Ulubey.

Subscribe

Collected
Kviečiame skirti vienkartinę paramą jūsų pasirinkta suma. Vienakartinė parama bus skirta tolimesniam spektaklio „Vedami“ gyvavimui ir plėtrai. — „Vedami“ gimė iš kūrybinių dirbtuvių, spektaklio autorių ir „Artscape“ komandos rengiamų Pravieniškių kalėjime nuo 2021-ųjų. Plėtodami pačių sugalvotą performatyvaus susitikimo žanrą, M. Jančiauskas ir R. Ribačiauskas spektaklyje ieško naujų bendrabūvio formų teatre ir mėgina sukurti spektaklio mechaniką, aktyviai, provokuojančiai, bet saugiai įtraukiančią tiek nuteistuosius, tiek žiūrovus. Performatyviame susitikime 10 nuteistųjų ir 10 žiūrovų susitinka dialogui, kuriam iš anksto nėra pasiruošusi nė viena pusė. Lietuvos įkalinimo įstaigose šiandien bausmes atlieka apie 6 000 asmenų. Tai vienas didžiausių skaičių Europoje – Lietuva pagal įkalintų asmenų skaičiaus vidurkį užima ketvirtą vietą ES. Režisierius: Mantas Jančiauskas Dramaturgas: Rimantas Ribačiauskas Kompozitorius: Andrius Šiurys Vykdančioji prodiuserė: Erika Urbelevič
10 €
20 €
100 €
Enter amount
Choose amount
Sort -
Newest - oldest
Cart 0