Membership tiers
Smalsus sekėjas 5.00€ per month

 Papildomas išskirtinis turinys 

Subscribe
Palaikau jūsų veiklą 10.00€ per month

Papildomas išskirtinis turinys 

Kvietimai į mūsų renginius

Subscribe
About me

Vilniaus vaikų ir jaunimo meno galerija duris atvėrė 2004 m. Noras įkurti tokio pobūdžio galeriją gimė iš būtinybės atsigręžti į jaunus žmones, nukreipti žvilgsnį į jų poreikius, sugebėjimus ir drąsą, prilyginti jų fantazijų beribiškumą suaugusiųjų veiklai, pakviesti lygiaverčiam dialogui su profesionalų kūryba.
Ši Galerija - tai daugiau nei vien parodinė erdvė. Čia veikiantis kūrybiškumo inkubatorius GALERIUKAS - tai skirtingas meno rūšis jungiantys užsiėmimai vaikams nuo 1 metų, lavinantys jų vaizduotę, kūrybiškumą, savo emocijų bei supančios aplinkos suvokimą.


Kurdami su vaikais, o svarbiausia - vaikams, kviečiame jūsų mažuosius į Pasakų teatrą ir Dailės karalystę, su autentiškomis istorijomis, užburiančiomis pasakomis ir smagiais kūrybiniais užsiėmimais. O visiems dideliems - video ekskursijos po parodas, parodų užkulisiai, pokalbiai su menininkais.

Posts
Vilniaus vaikų ir jaunimo meno galerija 2021-02-14 13:41


Parodos RETROSPEKTYVI ESATIS užkulisiai. Antanas Zabielavičius

Parodoja RETROSPEKTYVI ESATIS iš ciklo ŠIANDIEN AŠ. Parodoje susijungia Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokyklos pirmosios laidos mokinių Antano Zabielavičiaus ir Algimanto Palucko įvairialypė kūryba. Eksponuojami ne tik naujai sukurti, bet ir ankstesni darbai, taip pat archyvuose rasti eksponatai. 

Plačiau apie parodą https://www.vaikugalerija.lt/parodos/02-02-03-06-paroda-retrospektyvi-esatis/

Parodų ciklas „Šiandien AŠ“, skirtas parodyti brandžius, įdomius menininkus ir tuo pačiu paminėti Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokyklos veiklos 30-ties metų sukaktį. Tai Lietuvos nepriklausomybės laikotarpiu subrendę - atviri, laisvi, drąsiai eksperimentuojantys, bet ištikimi profesionaliojo meno principams, menininkai, savo kūrybinį kelią pradėję Jūratės Stauskaitės Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokykloje. Parodų ciklas „Šiandien AŠ“, nukreiptas viešinti ir skatinti kūrybingą, atsakingą šiuolaikišką laikyseną. Numatomose parodų ekspozicijose svarbiausias akcentas – pabrėžti autorių raiškos novatoriškumą, pagarbą profesiniams įgūdžiams, laisvą asmenybinę raišką, peržengiančią žanrų, stilių ir priemonių ribas.


0 likes
Vilniaus vaikų ir jaunimo meno galerija 2021-02-13 16:41


Statom Užgavėnių Morę

Edukatorės Vidos pamoka, kaip pasidaryti Užgavėnių Morę.

Besiruošdama Užgavėnėms dar kartą įsitikinau, jog pasiruošimas Šventėms ir yra pagrindinė Šventės dalis. Kokios gi būtų Kalėdos be meduolių kepimo, slapto dovanų pakavimo, duonos, kūčiukų kepimo... Arba Velykos, jei nereikėtų dažyti margučių, kepti pyragų, laukti Velykų Kiškio dovanėlių... Aš turėjau labai smagų laiką, besiruošdama Užgavėnėms. Gal kam pravers mano patarimai Užgavėnių šventei.


0 likes
Vilniaus vaikų ir jaunimo meno galerija 2021-02-13 16:39

Post "Gaminam Užgavėnių kaukę" is locked Unlock this post by becoming a subscriber Subscribe
Tips
Collected
0€
5€
10€
20€

or

amount
Tip - 0€