Membership tiers
Gauk savo augintiniui veterinarijos gydytoją ! 3.00€ per month

Jūsų dėka čia aš galiu kurti veterinarinėm temom video turinį, straipsnius, pasidalinti naujienomis.
Visi mano rėmėjai Contribee vieną kartą per savaitę gauna tik jiems skirtą video. 

Taip pat visi mano rėmėjai vieną kartą per savaitę, sekmadieniais 19:00 val (Lietuvos laiku) gali dalyvauti tik jiems skirtoje  gyvoje (tiesioginėje) transliacijoje ir jos metu užduoti man klausimus. 

Vaizdo įrašai bus išsaugoti, kad galėtumėte juos peržiūrėti bet kada.

Subscribe
Gauk viską ! 6.00€ per month

Jūsų dėka čia aš galiu kurti veterinarinėm temom video turinį, straipsnius, pasidalinti naujienomis.
Visi mano rėmėjai Contribee vieną kartą per savaitę gauna tik jiems skirtą video. 

Taip pat visi mano rėmėjai vieną kartą per savaitę, sekmadieniais 19:00 val. (Lietuvos laiku) gali dalyvauti tik jiems skirtoje gyvoje (tiesioginėje) transliacijoje ir jos metu užduoti man klausimus. 

Vaizdo įrašai bus išsaugoti, kad galėtumėte juos peržiūrėti bet kada.

 

Taip pat 6 eurais mane remiantys Contribee rėmėjai trečiadieniais 19:00 val. (Lietuvos laiku) gauna tik jiems skirtą gyvą (tiesioginę) transliaciją, kurios temą kartą per savaitę turi galimybę išsirinkti patys. Žinoma ir šios transliacijos metu gali užduoti man klausimus, o vaizdo įrašai bus išsaugoti, kad galėtumėte juos peržiūrėti bet kada. 

 

Tad apibendrinant, šie rėmėjai gauna 2 kartus per savaitę gyvas (tiesiogines) transliacijas, daugiau aktualios informacijos ir naujienų, taip pat gali su manimi lengvai susisiekti, paklausti bei pabendrauti !

Subscribe
Prisidėk prie to, kas svarbu! 10.00€ per month

Viską, ką galiu pasiūlyti, Jūs galite gauti už 6 eurų paramą. Visi didesni rėmimo lygiai yra skirti žmonėms, kurie gali sau leisti ir nori mane paremti. 

 

Paremdami mane, leidžiate man kurti Jums aktualų, naudingą ir įdomų turinį. 

 

Ačiū už paskatinimą ir palaikymą!

Subscribe
Show all 4 tiers
About me

Sveiki,

 

esu veterinarijos gydytoja Ramunė Dvaržeckienė ir jau daugiau nei 12 metų dirbu su smulkiais gyvūnais. Per tuos metus sukaupiau daug patirties ir informacijos, tad nusprendžiau jomis pasidalinti šioje platformoje. 

 

Mano siekis padėti suprasti gyvūno savininkui, kas geriausia augintinio savijautai ir sveikatai pagal jo prigimtį, todėl čia ras mokymų kaip tinkamai galima maitinti, prižiūrėti ir jei būtina namų sąlygom suteikti jam medicininę pagalbą. 

 

Šioje platformoje planuoju nemažai dėmesio skirti šunų/kačių holistiniam gydymui, natūraliai mitybai - RAW, BARF bei namų gamybos dietai, nes sveikas Jūsų augintinio žarnynas – raktas į puikią jo savijautą ir odos bei kailio būklę. Taip pat dalinsiuosi pasaulio veterinarinėm naujienom ir apžvalgom.

 

 

Junkitės, skaitykite ir aktyviai dalyvaukite. Ačiū Jums!

Jei turite klausimų ar pasiūlymų, rašykite [email protected]

Posts
Veterinarė Ramunė 2021-02-22 21:24:08

Post "KLAUSIMAI <> ATSAKYMAI (Prieiga 6 -10 eur remiantiems Contribee rėmėjams)" is locked Unlock this post by becoming a subscriber Tiers that have access: Prisidėk prie to, kas svarbu!,Prisidėk prie to, kas svarbu!,Gauk viską ! Subscribe
Veterinarė Ramunė 2021-02-28 18:58:36

Post "Ką reikėtų žinoti apie sezoninę alergiją šunims." is locked Unlock this post by becoming a subscriber Subscribe Purchase this post - 3.00 EUR
Veterinarė Ramunė 2021-02-27 12:11:32


Sezoninė alergija

Rytoj 19:00 val. gyvos tiesioginės (live) transliacijos metu,
bus aptarta:

 

- Kada pasireiškia sezoninė alergija šunims?
- Kokie simptomai, kaip atpažinti juos?
- Kaip padėti namų sąlygomis (vaistai, papildai, šampūnai ir kt)?
- Kokie tyrimai būtini ligai diagnozuoti?
- Koks gydymas?


1 likes
Veterinarė Ramunė 2021-02-25 19:03:06

Post "Erkių platinamos ligos šunims. Kokios priemonės ar preparatai efektyviausi?" is locked Unlock this post by becoming a subscriber Tiers that have access: Prisidėk prie to, kas svarbu!,Prisidėk prie to, kas svarbu!,Gauk viską ! Subscribe Purchase this post - 3.00 EUR
Tips
Collected
56€
5€
10€
20€

or

amount
Tip - 0€