Sveiki, esu Julius Parnavas, įkūriau “Timechasers” 2019 metų vasario mėnesį turėdamas tikslą - atvesti 100% Lietuvišką esporto organizaciją į aukštesnį lygį Europos mastu bei ženkliai prisidėti prie esporto infrastruktūros kūrimo Lietuvoje. Per 2 metus veiklos iš visiško nulio tapome viena stipriausių ir žinomiausių CS:GO žaidimo komanda Baltijos šalyse. Taip pat, gavus partnerystę iš “FACEIT” platformos, įkūrėme “TCE” -  administruojame CS:GO hub'us, sieksime organizuoti ir lygas bei pavienius turnyrus. Šie dalykai reikalauja nemažai finansų, kurių labai trūksta norint palaikyti turimą lygį ir vis tobulėti. Kainuoja viskas - pradedant tiesioginėmis transliacijomis ir komandų išlaikymu, baigiant “TCE” veikla, tuo tarpu viskas ką gauname iš partnerių nesudaro net 5% mūsų patiriamų išlaidų.  Todėl kviečiu Jus, visų “Timechasers” narių vardu, prisidėti prie mūsų veiklos finansiškai paremdami. Visą gautą paramą paskirstysime taip:

 

  • 60% - bus skirta “Timechasers” CS:GO pagrindinės sudėties žaidėjams. Žaidžiame ESEA Main divizijoje, kur konkurencija yra itin didelė - žaidėjai visą savo laisvą laiką skiria treniruotėms ir pasiruošimams prieš oficialias varžybas. Viena iš priežasčių, kodėl Lietuva neturi savo komandų kažkur aukščiau - mūsų talentai yra išgraibstomi užsienio. Dėl šios priežasties privalome užtikrinti kuo geresnes sąlygas savo žaidėjams, kad galėtume kartu kilti toliau ir solidžiai atstovauti Lietuvą Europos lygose.
  • 20% - “TCE” išlaikymas. Administruoti hub'us, organizuoti turnyrus ar lygas reikalinga stipri administratorių / moderatorių komanda. Jūsų parama ne tik pamotyvuos esančius narius, bet ir leis pastiprinti pajėgas, kas reikštų greitesnę pagalbą įvykus nesklandumams ar pranešant apie problemą. Tai tuo pačiu leis įsteigti ir geresnius prizus visiems žaidžiantiems pas mus;
  • 20% - pačios organizacijos išlaikymas. Komandų startiniai mokesčiai į lygas ir turnyrus, tiesioginės transliacijos, įvairios programos, video turinio kūrimas - susideda į vieną tikrai nemenką sumą, kurią tenka išleisti kiekvieną mėnesį, kad galėtume kurti turinį Jums. Bent kiek sumažinus šias išlaidas galima pradėti kurti daugiau turinio kaip - gaming/esports pasikalbėjimai, geriausių savaitės akimirkų iš varžybų epizodai, bootcamp'ų užkulsiai ir tt.
  •  

Visi mūsų rėmėjai bus pakviesti į Facebook grupę, kurioje pirmiesiams (arba kai kuriais atvejais vieninteliams) pateiksime informaciją iš mūsų vidaus, galėsite užduoti klausimus žaidėjams bei pačios organizacijos nariams. 

 

Daugiau informacijos apie mus:

Twitter | Facebook | TCE | CS:GO team page HLTV