fb
www.contribee.com

Strings Of Earth

Muzikos projektas iš Lietuvos

Contribees
Subscribe

Per month

Collected
5€
10€
20€
Enter amount
Choose amount

About me

Mes esame muzikos projektas iš Vilniaus. Nors iš tikrųjų - iš visos Lietuvos. Nors iš tikrųjų - iš viso pasaulio. Mes tikim, kad muzika vis dar turi galią keisti, įkvėpti ir padaryti pasaulį gražesne vieta. Gali mus vadinti hipiais, gali mus vadinti naiviais, gali mus vadinti kaip tik nori - mes esam tikri, kad muzika yra didžiulė jėga. Mes matėm ką ji daro su žmonėmis. Daugybę kartų. Ir tai yra nuostabu.

 

Mums nerūpi žanras, mums nesvarbu amžius, tautybė ar lytis. Mes mylim muziką. Ir mes žinom, kad jos galia siekia daug toliau negu šie dalykai.

 

Mes negalim sustoti kurti. Mes tai darome visur ir visais įmanomais būdais. Mes džeminam miesto gatvėse, fabijoniškių baruose, mes grojam džiazą, mes grojam roką, mes grojam regį, mes grojam funką, mes grojam country, folk ar net gi repą. Gal būt vieną dieną mes išleisim techno ar dubstepo albumą. Kas ten žino. Mūsų moto yra: “Džiaukis tuo, kad bet kada gali nutikti bet kas”.

 

Mes tyrinėjam nuostabią muzikos visatą. Ir tai darom ne tam, kad taptume turtingi. Mūsų neveža ši mintis. Mes esame kelionėje ir mes kviečiam į ją prisijungti visus, kurie nori keliauti kartu. Tačiau tam, kad galėtume daryti geresnius pasirodymus, išleisti albumus ir duoti tau kažką daugiau nei kasdienybė - mums vis gi reikia pinigų. Taip jau veikia pasaulis.

 

Dėl to sukūrėm šį puslapį. Su tavo parama - mes galim judėti toliau. Ir kurti. Kurti. Kurti.

 

Prisijunk ir kartu suvirpinkim stygas!