fb
www.contribee.com

Sidabrinė linija

Tai – draugystės pokalbiai, emocinė ir informacinė pagalba telefonu vyresnio amžiaus žmonėms.

Contribees
Subscribe

Per month

Collected
5€
10€
20€
Enter amount
Choose amount

About me

„Sidabrinė linija“ – draugystės pokalbiai, emocinė ir informacinė pagalba telefonu vyresnio amžiaus žmonėms. Siūlome galimybę turėti telefoninį draugą, su kuriuo galima reguliariai kalbėtis įvairiausiomis temomis, aptarti aktualijas ar tiesiog pasišnekučiuoti. Dalintis prisiminimais, kasdieniais džiaugsmais ir rūpesčiais galima bendraujant tarpusavyje ar su „Sidabrinės linijos“ savanoriais. 

 

60 metų ir vyresnio amžiaus žmonėms, kuriems reikia paguodos, nusiraminimo ar slegia išgyvenimai, suteikiame nemokamą emocinę pagalbą, o jei kamuoja neatsakyti klausimai – padedame rasti atsakymus.

 

„Sidabrinė linija“ mažina vienišumą ir atskirtį – tai rodo skaičiai: vien per 2020 m. reguliariai bendravo 1 545 pašnekovų poros, arba 30 proc. daugiau nei 2019 metais. Nuo veiklos pradžios 2016 m. čia įvyko daugiau kaip 91 000 pokalbių, o nuolatinį bendravimą su pašnekovais šiuo metu užtikrina daugiau kaip 600 aktyvių savanorių bei 13 žmonių komanda.

 

Dalyvauti „Sidabrinės linijos“ veikloje ir prisidėti prie vienišumo bei atskirties mažinimo gali kiekvienas. Kviečiame Jus skirti paramą ir dovanoti daug šiltų draugystės minučių, kurių labai reikia mūsų pašnekovams!

 

www.sidabrinelinija.lt

Our goals