Membership tiers
Keliaujantis klounų orkestras 3.00€ per month

eurų per mėn. 

Jūs padedate užtikrinti programos „Keliaujantis klounų orkestras“, sukurtos kompleksinių negalių ar raidos sutrikimų turintiems vaikams, įgyvendinimą. Jūsų parama suteikia šypseną vaikui kas mėnesį.

Subscribe
Tu ateik į pasimatymą 5.00€ per month

eurų per mėn. 

Jūs padedate užtikrinti programos "Tu ateik į pasimatymą", sukurtos skaidrinti senjorų socialinės globos namų gyventojų kasdienybę, įgyvendinimą. Reguliarus gydytojų klounų apsilankymas pas senjorą kas mėnesį.

Subscribe
Apsilankymai vaikų ligoninėse 10.00€ per month

10 eurų per mėn. 

Jūs padedate užtikrinti programos „Apsilankymai vaikų ligoninėse“ didžiausiuose šalies miestuose įgyvendinimą. Jūsų parama suteikia šypseną vaikui kas mėnesį.

Subscribe
Show all 5 tiers
About me

Džiaugsmas ten, kur jo trūksta labiausiai

 

Nuo 2010 metų, RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai neša džiaugsmą, juoką ir šypsenas ten, kur to labiausiai trūksta: mažiesiems ligoniukams šalies ligoninėse, specialiųjų poreikių turintiems vaikams specialiose mokyklose, reabilitacinį gydymą patiriantiems vaikams sanatorijose, senjorams socialinės globos namuose, žmonėms pabėgelių centruose ir kitur. Humoro pagalba teikiame emocinę bei psichosocialinę pagalbą visoms labiausiai pažeidžiamoms visuomenės grupėms.

 

RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai yra visur, kur žmonėms reikia psichosocialinės ir emocinės pagalbos greičiau sveikti ir iš naujo atrasti pozityvią gyvenimo pusę. 

Posts
RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai 2021-03-16 08:57

Post "Prisidėkite prie šypsenas kuriančių susitikimų skirdami savo 1,2 % GPM 🙏❤️" is locked Unlock this post by becoming a subscriber Subscribe
RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai 2020-11-04 11:18


Virtuali klounų linija

Labas rytas, atnešiau – klounus!– 🎉🥳 Tai ištarusi Živilė, viena iš nuostabių mūsų \\\"tiltų\\\" tarp mažųjų ligoniniukų ir klounų, jaučia kaip atnešus planšetę, palatoje akimirksniu pasikeičia atmosfera.  Visiems vaikams labai juokinga ši frazė. ❤

Aišku dienų, kaip ir pas mus visus, pasitaiko įvairių. Galimybė pabendrauti su klounais - puikiai suveikia kaip motyvacija: - Pirmiausia vaistai, paskui klounai. 🤗

Kaip stebuklinga stebėti tas jautrias ir be galo reikalingas susitikimo akimirkas. Kad ir toli, bet širdimis taip arti ❤

 


3 likes
RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai 2020-11-04 11:14


Keliaujantis klounų orkestras

Virtualiai aplinkai pritaikytas muzikinis spektaklis ,,Keliaujantis klounų orkestras\\\'\\\' 🔴🎥

Džiugino Panevėžio lopšelio-darželio ,,Pasaka\\\'\\\' specialiąsias vaikų grupes 🤗

Unikalaus spektaklio metu vaikai buvo įtraukiami į improvizuotą žaidimą, kurio metu galėjo laisvai dalyvauti, reikšti emocijas ir per pojūčius lavinti vaizduotę ✨


3 likes
RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai 2020-10-21 12:01


Meniškas priminimas – Šypsenos keičia kasdienybę

“RAUDONOS NOSYS Gydytojai Klounai” dalinasi meniška naujiena – organizacijos 10-mečio proga Geležinio vilko gatvėje Vilniuje sukurtu menininkės Akvilės Magicdust piešiniu “Šypsenos keičia kasdienybę”.

Organizacija jau 10 metų humoru teikia emocinę ir psichosocialinę pagalbą labiausiai pažeidžiamoms visuomenės grupėms vaikų ligoninėse, senjorų socialinės globos namuose, specialaus ugdymo įstaigose.

 

“Su komanda ilgai svarstėme, kaip galėtume įprasminti veiklos dešimtmetį. Norėjome palikti visuomenei priminimą apie juoką, humorą ir gerų emocijų galią forma, kuri išliktų. Ypač metu, kai kasdienybėje daug nežinios ir nerimo. Šypsenų ir juoko poveikį įprastai patiria mūsų lankomi mažieji pacientai, senjorai, vaikai su specialiaisiais poreikiais. Karantino metu visi pajutome, ką reiškia būti uždarytais tarp keturių sienų, o naujai ištikusi realybė tik užtvirtino žinojimą, kad emocinė gerovė yra neatsiejama nuo fizinės sveikatos. Norime, kad tai būtų dovana miestui ir žmonėms, o taip pat priminimas, kad su tokiu paprastu dalyku kaip šypsena kiekvienas galime keisti savo kasdienybę”, – mintimis dalinasi “RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai” vadovė Aistė Lacitė.


3 likes
Tips
Collected
20€
5€
10€
20€

or

amount
Tip - 0€
Goals
28€ / 1,000€ per month
Jūsų parama bus skirta virtualiai Klounų linijai - skambučiams su vaikais ligoninėse, senjorais.