Membership tiers
I lygis 5.00€ per month

Bus matomas visas mūsų metamas turinys

Subscribe
II lygis 10.00€ per month

Bus matomas visas turinys ir turėsite galimybę dalyvauti balsavime dėl ateities temų ar svečių

Subscribe
III lygis 20.00€ per month

Visas matomas turinys + balsavimas + 1 į mėnesį bendra live pokalbį

Subscribe
Show all 4 tiers
About me

Kiekvieną savaitę, mes įgyvendinam vieną iš 100 norų! Nori tai pamatyti? Prenumeruok mūsų kanalą! Kanalas ''Projektas TAIP'' sukurtas gyvenimo entuzijastų dėka. Vienijantis daugybe žmonių, kurie siekia įgyvendinti savo svajones, įveikti baimes. Išbandyti, išragauti kažka naujo. Ir viso to skonį parodyti plačiai auditorijai. Yra tik vienas atsakymas ''TAIP'' ,neprimam jokių ''NE'' ,''Galbūt'' , ''Tai ne man'', ''Aš bijau''. Jokių suvaidintų emocijų, tik tikra patirtų iššūkių drama. Adrenalinas, baimė, pasišlykštėjimas tai tik maža dalis kas laukia projekto atorių, bei dalyvių. Turinio eigoje galimi necenzūrinė leksika, bet tai tik naturali emociju išraiška. Vlogai, Pocastai ir 100 norų - visa tai bus mūsu video projekte.  Ačiū Jums už palaikymą

Posts
Projektas TAIP 2020-10-12 14:31


Jis iškrito iš medžio - Šuolis su virve - vlogas nr4

Jis iškrito iš medžio - Šuolis su virve - vlogas nr4 Kiekvieną savaitę, mes įgyvendinam vieną iš 100 norų! Nori tai pamatyti? Prenumeruok mūsų kanalą! Kanalas \\\'\\\'Projektas TAIP\\\'\\\' sukurtas gyvenimo entuzijastų dėka. Vienijantis daugybe žmonių, kurie siekia įgyvendinti savo svajones, įveikti baimes. Išbandyti, išragauti kažka naujo. Ir viso to skonį parodyti plačiai auditorijai. Yra tik vienas atsakymas \\\'\\\'TAIP\\\'\\\' ,neprimam jokių \\\'\\\'NE\\\'\\\' ,\\\'\\\'Galbūt\\\'\\\' , \\\'\\\'Tai ne man\\\'\\\', \\\'\\\'Aš bijau\\\'\\\'. Jokių suvaidintų emocijų, tik tikra patirtų iššūkių drama. Adrenalinas, baimė, pasišlykštėjimas tai tik maža dalis kas laukia projekto atorių, bei dalyvių. Turinio eigoje galimi necenzūrinė leksika, bet tai tik naturali emociju išraiška. Vlogai, Pocastai ir 100 norų - visa tai bus mūsu video projekte. Subscribe, Like and support iš jūsų, o Action iš mūsu!


0 likes
Projektas TAIP 2020-10-05 13:38


Projektas TAIP. Kaip nugalėti šaltį arba palaidoti lede. Vlog nr 3

Projektas taip kalbina \"Ledo Meistrai\" vadovą Paulių. Po nerealiai tūriningo podkasto likome šokiruoti sužinoję kas gyvena lede, ką randa ledo generatuoriuose ir kaip tautirčiai juos prižiūri baruose. Sužinojome daug naujo apie patį ledą, o kas svarbiasia susidūrėme su šalčio stichija akis į akį. -18 laipsnių temperatūroje buvome užkasti lede...visa tai jau trečiame mūsų vloge. Kiekvieną savaitę, mes įgyvendinam vieną iš 100 norų! Nori tai pamatyti? Prenumeruok mūsų kanalą! Kanalas \'\'Projektas TAIP\'\' sukurtas gyvenimo entuzijastų dėka. Vienijantis daugybe žmonių, kurie siekia įgyvendinti savo svajones, įveikti baimes. Išbandyti, išragauti kažka naujo. Ir viso to skonį parodyti plačiai auditorijai. Yra tik vienas atsakymas \'\'TAIP\'\' ,neprimam jokių \'\'NE\'\' ,\'\'Galbūt\'\' , \'\'Tai ne man\'\', \'\'Aš bijau\'\'. Jokių suvaidintų emocijų, tik tikra patirtų iššūkių drama. Adrenalinas, baimė, pasišlykštėjimas tai tik maža dalis kas laukia projekto atorių, bei dalyvių. Turinio eigoje galimi necenzūrinė leksika, bet tai tik naturali emociju išraiška. Vlogai, Pocastai ir 100 norų - visa tai bus mūsu video projekte. Subscribe and Like iš jūsų, o Action iš mūsu!


0 likes
Projektas TAIP 2020-10-02 11:18


Kaip mus Pareigūnai gaudė - Vlogas Nr2 Projektas TAIP

Antras Vlogas. Naujas iššūkis ,naujas nuotykis. Šį kart Sergej Maslobojev įgyvendino savo svajonę. Kiekvieną savaitę, mes įgyvendinam vieną iš 100 norų! Nori tai pamatyti? Prenumeruok mūsų kanalą! Kanalas \'\'Projektas TAIP\'\' sukurtas gyvenimo entuzijastų dėka. Vienijantis daugybe žmonių, kurie siekia įgyvendinti savo svajones, įveikti baimes. Išbandyti, išragauti kažka naujo. Ir viso to skonį parodyti plačiai auditorijai. Yra tik vienas atsakymas \'\'TAIP\'\' ,neprimam jokių \'\'NE\'\' ,\'\'Galbūt\'\' , \'\'Tai ne man\'\', \'\'Aš bijau\'\'. Jokių suvaidintų emocijų, tik tikra patirtų iššūkių drama. Adrenalinas, baimė, pasišlykštėjimas tai tik maža dalis kas laukia projekto atorių, bei dalyvių. Turinio eigoje galimi necenzūrinė leksika, bet tai tik naturali emociju išraiška. Vlogai, Pocastai ir 100 norų - visa tai bus mūsu video projekte. Subscribe, Like and support iš jūsų, o Action iš mūsu!


0 likes
Projektas TAIP 2020-09-22 16:41


Projektas TAIP. Kas bus pirmas?

Kiekvieną savaitę, mes įgyvendinam vieną iš 100 norų! Nori tai pamatyti? Prenumeruok mūsų kanalą! Kanalas “Projektas TAIP” sukurtas gyvenimo entuzijastų dėka. Vienijantis daugybe žmonių, kurie siekia įgyvendinti savo svajones, įveikti baimes. Išbandyti, išragauti kažka naujo. Ir viso to skonį parodyti plačiai auditorijai. Yra tik vienas atsakymas \"TAIP\" ,neprimam jokių “NE” , Galbūt, “Tai ne man”, “Aš bijau”. Jokių suvaidintų emocijų, tik tikra patirtų iššūkių drama. Adrenalinas, baimė, pasišlykštėjimas tai tik maža dalis kas laukia projekto atorių, bei dalyvių. Turinio eigoje galimi necenzūrinė leksika, bet tai tik naturali emociju išraiška. Vlogai, Pocastai ir 100 norų - visa tai bus mūsu video projekte. Subscribe, Like and Support iš jūsų, o Action iš mūsu!


0 likes
Tips
Collected
1€
5€
10€
20€

or

amount
Tip - 0€
Goals
0€ / 500€ per month
Tai padės mums įgyvendinti didesnius iššūkius