fb
www.contribee.com

Masters of Calm | gyvenimo būdas

Masters of Calm bendruomenė yra vieta kurti atvirą tarpusavio ryšį, gauti kokybišką turinį ir užsiimti saviugda. Tai vieta norintiems augti!

Contribees

Per month

Collected
Mes, Masters of Calm komanda, tikime tuo, ką darome. O pradžioje kiekvienam iš mūsų reikia pagalbos. Tam, kad ši bendruomenė gyvuotų, per metus jai reikia 800 valandų dėmesio. Jei nori padėti mums už šias valandas susimokėti ir turi tam galimybę - kviečiame pasinaudoti vienkartine parama. Tariam ačiū už dosnumą ❤️
10 €
15 €
20 €
Enter amount
Choose amount

About me

Masters of Calm festivalis prasidėjo nuo vieno žmogaus, ieškančio kažko daugiau – vidinės laimės, pilnatvės, dvasingumo. Nuo 2011 metų išaugome į tūkstančius dalyvių sutraukiančią šventę, subūrėme bendruomenę ir tapome sąmoningo gyvenimo būdo traukos centru Lietuvoje. Kasmet festivalyje susirenka geriausi vietiniai bei užsienio saviugdos meistrai ir dalinasi savo žiniomis, kurios gerina gyvenimo kokybę ir stiprina bendražmogišką ryšį. 

Jau ne pirmus metus girdime poreikį MOC projektą paversti ištisus metus trunkančiu sąmoningesniu gyvenimo būdu ir tam atėjo laikas! 

Masters of Calm bendruomenė yra vieta, kurioje kartu gilinsime savo žinias įvairių gyvenimo sričių temomis, turėsime online seminarus su savo srities profesionalais, o susitikę gyvai, kursime atvirą ir nuoširdų ryšį, kurio patys kartais to nesuprasdami vis ieškome ir ilgimės. 

Jei pasitiki tuo, ką darome ir tiki šia idėja - prisijunk prie mūsų!

O jei dar nedrąsu ir kyla klausimų - parašyk mums [email protected]

Our goals


Newest - oldest