fb
www.contribee.com

MO muziejus

MO – tai atviras požiūris. Menas gali būti prieinamas kiekvienam. Tokį kuriame ir MO – muziejų, laukiantį ir pirmą kartą sumaniusio čia užsukti žmogaus, ir meno profesionalo.

Contribees

Per month

You can not support because this creator does not have any posts!


About me

MO muziejus, įkurtas asmenine mokslininkų Danguolės ir Viktoro Butkų iniciatyva, beveik dešimtmetį veikė kaip muziejus be sienų. Sukauptą 5000 modernaus ir šiuolaikinio meno kūrinių kolekciją sudaro Lietuvos dailės aukso fondas nuo 1960-ųjų iki šių dienų.

2018 metais atidarėme MO muziejų, siekdami sukurti ne tik naują meno vietą Lietuvoje, bet ir reikšmingą pokytį visuomenėje. Kokį? Menas gali būti artimas žmogui, o muziejus - atviras.
Todėl ne tik sukūrėme muziejų be sienų, prakalbinome miesto skulptūras, papuošėme Literatų gatvę, bet ir šį laiką dalinomės edukaciniu turiniu skaitmeninėje erdvėje. Taip muziejus tapo pasiekiamas net jame nesilankantiems.
Šiandien žengiame dar vieną žingsnį ir sakome „Be atstuMO!“, kviesdami atrasti daugybę naujienų, užkulisių ir įkvėpimų!

Šis kuriamas pokytis nebūtų žengęs nė pirmųjų žingsnių be palaikytojų būrio - lankytojų, MOdernistų, mecenatų, remėjų ir muziejuje dirbančios komandos. Dėkojame visiems ir nuoširdžiausiai kviečiame tave prisidėti!