fb
www.contribee.com

Mama Mums Rūpi

„Mama mums rūpi“ – pogimdyvinės depresijos prevencija ir pagalba.

385 € / 500 € (77.00%)

Mama Raimonda, gyvenanti Lisabonoje, kovo 12 d. bėgs pusmaratonį už mamų emocinę sveikatą ir kartu su “Mama mums rūpi” renka 500 eurų sumą, skirtą finansuoti psichologinio atsparumo ugdymo užsiėmimus mamoms Lietuvoje.

Choose amount:
EUR
Tip

Mama Raimonda, gyvenanti Lisabonoje, iš savo patirties puikiai žino kokia yra svarbi laiku gauta reikiama pagalba. Raimonda neslepia, kad yra mama, kuri patyrė ne tik šviesią motinystę pusę. 

"Atsistatyti po sunkių emocinių išgyvenimų po gimdymo man padėjo judėjimas ir sąmoningumo praktikos su joga. Dabar, kai dukrytei virš dviejų metų, jaučiuosi sustiprėjusi, vėl šypsausi, mano kūnas pilnas jėgų, todėl nutariau vėl bėgti pusmaratonį – 21 km, o šį įvykį įprasminti parama „Mama mums rūpi“.

Norėdama, kad ir kitos mamos turėtų palaikymą bei patirtų kuo daugiau džiugių emocijų, Mama Raimonda kovo 12 d. Lisabonoje bėgs pusmaratonį (21 km). Savo idėja ji nori įkvėpti kitas moteris judėti ir atkreipti dėmesį į savo fizinę, emocinę, dvasinę sveikatą ir kviečia parama prisidėti projekto „Mama mums rūpi“ veikloms.

Paramos tikslas – 500 eurų. Jie bus skirti finansuoti psichologinio atsparumo ugdymo užsiėmimus mamos – kartu su psichologe moterys gilinsis į savo stiprybes, vertybes, bandys geriau suprasti emocijas bei jų raišką. O taip pat apžvelgs sunkumus, stengsis ieškoti tinkamiausių būtų juos išspręsti ir pasirūpinti savimi.

Raimonda treniruojuosi su "Nike Run Club" aplikacija ir socialiniuose tinkluose IG ir FB dalinasi, kaip jai sekasi. 

"Žinau, kad kasdien veikiant svajonės link, galima nueiti mylias. Pusmaratonį bėgsime kartu su vyru, o surinktas žmonių paaukotas lėšas skirti mamoms, kurioms šiuo metu reikia palaikymo, psichologinės, fizinės pagalbos."

Palaikyti Raimondą ir kitas mamas galite nedidele auka, o taip pat dalyvaudami smagiame mamų renginyje būtent tą dieną, kai Raimonda bėgs 21 km. (kovo 12 d., 12:30 val.). 

Ačiū už palaikymą, #NesMamaMumsRupi