fb
www.contribee.com

Asociacija "Lygiai"

Asociacija “Lygiai” yra jauna nevyriausybinė organizacija, kurios pagrindinės veiklos siejasi su lyčių lygybės klausimais ir humanitarinės pagalbos Ukrainoje teikimu.

Contribees

Per month

Collected
5 €
10 €
20 €
Enter amount
Choose amount

About me

 

Asociacija “Lygiai” yra jauna nevyriausybinė organizacija, kurios pagrindinės veiklos siejasi su: 

mokslu grįstos informacijos sklaida

prevencija ir advokacija lyčių lygybės, smurto, seksualinės prievartos ir kitomis su žmogaus teisių klausimais susijusiomis temomis. 

Nuo vasario 24 d., kai prasidėjo karas Ukrainoje, mes pradėjome humanitarinės pagalbos, skirtos moterims, teikimo organizavimą. Rinkome (ir toliau renkame) paramą ir perkame higienos priemones (muilai, drėgnos servetėlės, menstruacinės taurelės, higieniniai paketai ir kt), priemones mažiems vaikams (pieno mišinukai, tyrelės, sauskelnės ir kt.), taip pat siunčiame reikalingas priemones pagal poreikį ir sezoną (saulės baterijos, miegmaišiai, termosai, vandens valymo tabletės, baterijos, kojinės ir kt.).  Nuo karo pradžios nupirkome ir į Ukrainą pristatėme tris mobiliąsias ginekologijos klinikas, kurios priartina taip reikiamas sveikatos paslaugas moterims karo metu. 

Mums taip pat svarbūs šalia karo esantys, netiesiogiai su karu susiję, klausimai, kuriuos stengiamės viešinti savo komunikacija: mėnesinės, seksualinis smurtas kare, moterų situacija kare ir saugumas.


Newest - oldest