Labas!

Kaip nerealu, kad tu ne tik paspaudei linką, bet ir nori man pagelbėti finansiškai!

 

Mano projekto Linas Dirba Darbus tikslas - išmėginti skirtingus darbus ir profesijas, pasakoti apie tai gyvai instagrame ir kurti vlogus Youtube. Kodėl? Nes man (ir tau) iš ties yra labai smalsu ir norisi pamatyti skirtingus darbus iš vidaus. Kaip gyvena kasininkas? Ką veikia apsauga? Ką reiškia dirbti naktinėj pamainoj, gamykloj, vairuotoju, šlavėju, rūšiuotoju?

 

Tam kad galėčiau kas mėnesį (ar dažniau) imtis vis kitos profesijos, man reikia ne tik komercinių klientų dėmesio, bet ir jūsų pagalbos. Video medžiagos montavimas ir visų frontų suvaldymas (Instagram, Youtube, Facebook) reikalauja daug laiko ir resursų. Tad tu gali padėti ir užmesti man ant kuro, pragyvenimo ir kavos, kad aš ir toliau galėčiau kurti ir dalintis naujais darbais ir patyrimais.
 

Ačiū! 🤗

 

P.S. Labai džiaugiuos, kad atsirado šis CONTRIBEE, lietuvių alternatyva Patreon platformai.  Už kompanijas mes balsuojame savo pinigais ir man buvo labai gaila stebėti, kiek mūsų pinigų susirenka Patreon Amerikoje. Tikiuosi tavęs neišgąsdins nauja lietuviška platforma ir paremsi ne tik mane, bet ir šitą naują iniciatyvą.