Kiekvienas iš Jūsų galite prisidėti prie motorlaivių sporto populiarinimo Lietuvoje! Paremdami mus, padėsite įsigyti reikiamą techniką, kuri yra reikalinga norint mokinti vaikus šio sporto. Kiekvienas surinktas euras bus panaudotas mokymui reikalingai įrangai nupirkti. Kaip to įrodymą, mes reguliariai dalinsimės informacija apie surinktas lėšas bei išlaidas - nupirktus laivelius ar kitą papildomą įrangą.

2020 metais Kaune, prie Kauno marių, senosios prieplaukos, pradeda veikti unikali ir vienintelė tokia Lietuvoje motorlaivių akademija, kurioje jaunieji pilotai išmoks pirmąsias pamokas kaip valdyti motorlaivį, sužinos kas tai yra motorlaivių sportas, dalyvaus Lietuvos čempionatuose, o greičiausi pilotai turės galimybę varžytis Europos bei pasaulio čempionatuose, kurie yra organizuojami kiekvienais metais įvairiuose pasaulio kraštuose.
 

2020 metais akademijoje berniukams ir mergaitėms bus suteikta galimybė susipažinti ir išmokti valdyti Formula Future klasės motorlaivius. 2021 metais akademija planuoja įsigyti kitų kategorijų motorlaivius, tai yra vis galingesnių klasių motorlaivius, taip geriausi Lietuvos talentai turės galimybę tobulėti ir kilti sportininko karjeros laiptais.
 

Formula future klasės :
 

Delfinų arba nulinukų klasė – amžius nuo 6 iki 7 metų
1 klasė – nuo 8 iki 9 metų
2 klasė – nuo 10 iki 11 metų
3 klasė – nuo 12 iki 13 metų
4 klasė – nuo 14 iki 15 metų
5 klasė – nuo 16 iki 18 metų
 

Delfinų, 1,2 ir 3 klasės pilotai plaukios formulės future laivais su 10-ies arklių galios varikliais, kurie yra vairuojami vairalazde.
4 ir 5 klasės pilotai plauks 15 arklių galios varikliais su tikru formulės vairu.