fb
www.contribee.com

Kalba mamos

Čia kalbame apie nepacukruotą tėvystę – įvairiausias patirtis, jausmus ir iššūkius. Jei ieškai bendrystės, slegia vienišumas ar abejonės – kviečiu klausyti. Esi ne viena. Kalbina Marija Keršanskienė.

Contribees

Per month

Collected
20 €
50 €
100 €
Enter amount
Choose amount
Sort -
Newest - oldest
Cart 0

About me

Labas! Aš esu Marija, ir jau nuo 2019 metų rugsėjo kviečiu klausyti nepacukruotų pokalbių apie motinystę.

Tapusi mama supratau, kad daug ko neradau knygose, daug ko neišgirdau iš kitų mamų, daug ką teks atrasti pačiai ir išdrįsti klausyti savo širdies, nes joje, tikiu, daug kas jau užrašyta. Kartais tie atradimai baugina, kartais padrąsina išmokti labiau patikėti savimi.

ČIA galite rasti mano pirmąjį tinklalaidės įrašą, kuriame pasakoju, kodėl pradėjau kurti šiuos pokalbius.

Pirmieji keli motinystės metai buvo nuspalvinti neramumo, kartais - visiškos nevilties, kad bus geriau. Sūnus ilgai kankinosi dėl skrandžio skausmų, o mudu su vyru buvome nuolat neišsimiegoję ir pervargę tėvai. Ieškojau, kur galėčiau semtis ramybės ir bendrumo su kitomis mamomis, išgyvenančiomis įvairius iššūkius. Radau tai įvairiose užsienietiškose tinklalaidėse apie motinystę.

Klausydavau jų vaikščiodama lauke, nes tada sūnus ilgiausiai miegodavo (realiai beveik tik tada ir miegodavo ne ant rankų :)) Kai baigiau studijas, įnikau į tinklalaidžių apie motinystę klausymą ir neradusi nieko panašaus lietuvių kalba, nusprendžiau sukurti tokią pati.

Iš kiekvieno pokalbio iki šiol semiuosi daug įkvėpimo ir taip ieškotos bendrystės su kitomis mamomis.

Mano tikslas - burti mamų, nebijančių kalbėti apie pačias įvairiausias motinystės spalvas, bendruomenę. Kviečiu tapti jos dalimi. Paramą čia aš priimu kaip palaikymą ir padrąsinimą kurti šiuos pokalbius toliau. AČIŪ!

Čia tėvai nuoširdžiai ir atvirai kalba apie tai, ką reiškia tapti mama. Ką reiškia tapti tėčiu.

Apie pačius įvairiausius šios patirties atspalvius ir niekada anksčiau nepatirtus jausmus.

Tikiu atviro, nuoširdaus pokalbio galia.

Kalbėkime, mamos ir tėčiai.
Marija


Newest - oldest