Membership tiers
Paremdami Mus 2.00€ per month

Tai vienos dienos išlaidos kačių kraikui. Jūs padėsite užtikrinti, kad katės jo visuomet turės ir jų dėžutės bus švarios. 

Subscribe
Paremdami Mus 5.00€ per month

Jūs užtikrinsite būtinų vaistų/papildų ir kokybiško specializuoto maisto porcijos  įsigyjimą katei.

Subscribe
Paremdami Mus 10.00€ per month

Jūs užtikrinsite kad Jūsų parama bus skirta kačių gydymui ir tyrimams veterinarijos klinikoje apmokėti.

Subscribe
About me

Šiuo metu mūsų šeimoje yra 29 draugai (skaičius nuolat kinta), kuriuos mes mylime, prižiūrime, gydome ir kartu su jais džiaugiamės. Jau daug iš gatvės, miško ar konteinerių išgelbėtų mūsų meiliųjų kailiniuočių rado naujus, puikius, šiltus namus ir mylinčius šeimininkus. Tačiau ne visada turime galimybių jiems padėti, todėl įkūrėme VŠĮ „Felium domus“ (iš lot.k. išvertus tai reiškia „Kačių namai“) tikėdamiesi, kad atsiras mylinčių gyvūnus žmonių, kurie galėtų paremti mūsų veiklą ir palengvinti katukų gyvenimą, o gal ir išsirinkti sau draugą. Juk jiems iš mūsų daug nereikia: tik meilės ir šiltų namų.

Posts
Felium domus VšĮ 2021-03-23 12:13

Skubus pagalbos prašymas

https://www.facebook.com/kaciunamai/posts/1191085694675693

Šiuo metu mums labai sunkiai sekasi surinkti paramą kad apmokėti sąskaitą už kačių gydymą. 

Kai globotinių gydymas ir vizitai sukasi kosminiu greičiu, o sąskaita lygiai taip pat tuštėja tenka prašyti Jūsų visų pagalbos.

Deja negalime suplanuoti kada kuriam katinui turinčiam lėtinių ligų pablogės, kad teks ne tik tyrimus atlikti bet pirkti vaistus, papildus, specialų maistą.

Praeitą mėnesį sustreikavo Persiko žarnynas (tyrimams ir vaistams išleista 158 Eur), teko tvarkyti Baltuko dantis (97 €), šiandien su Mobiu esame Kaune klinikoje (69 €), kitoje klinikoje vis dar gydomas Rainius nuo grybelio (jam papildomai atliko kraujo tyrimus, kastracija), bet grybelis deja ne taip greitai gydosi, vietoj 4 savaičių panašu bus 8 gal net ir daugiau, šiai dienai suma jau perkopė 200€.

Kartu su katėmis būsime be galo dėkingi už pagalbą apmokant šią sąskaitą.

Surinkta parama 254€

Trūkstama suma 276 €


0 likes
Tips
Collected
0€
5€
10€
20€

or

amount
Tip - 0€