Membership tiers
Lygis #1 4.40€ per month

 Pirmo lygio prenumeratoriai gauna:

  • 4-5 teminius įrašus per mėnesį.
  • Galimybę pasikonsultuoti dėl asmeninių situacijų.
Subscribe
Lygis #2 6.18€ per month

Antro lygio prenumeratoriai gauna:

  • 4-5 teminius įrašus per mėnesį.
  • Galimybę pasikonsultuoti dėl asmeninių situacijų.
  • 2-3 praktinius pratimus per savaitę namų sąlygomis.
Subscribe
Lygis #3 8.01€ per month

Trečiojo lygio prenumeratoriai gauna:

  • 4-5 teminius įrašus per mėnesį.
  • Galimybę pasikonsultuoti dėl asmeninių situacijų.
  • 2-3 praktinius pratimus per savaitę namų sąlygomis.
  • 1-2 teminius mokymus video formatu per mėnesį.
Subscribe
About me

Labas!

Spėju, kad užsukai į šį puslapį, nes arba nemoki plaukti ir jau senai morališkai ruošiesi pradėti mokytis. Arba moki kažką ten kapanotis, bet norėtum puikiai jaustis vandenyje 🛀 ir patobulinti savo plaukimą 🏊‍♀️ . 

 

Jeigu esi arba sieki būti PRO plaukike, tai soriukas, bet greičiausiai mano puslapis ne tau 😉

 

Čia dalinuosi informacija, pratimais ir pastebėjimais, kaip galėtum valdyti savo kūną ir protą vandenyje, kad būtum saugi, nekenktum savo sveikatai ir galėtum atrasti malonumą vandenyje: ar tai plaukiojant ežeruose, ar išbandant vandenlentes, ar snorkelinant Raudonojoje jūroje 🥽🌊

 

Kodėl verta prenumeruoti mano kanalą?

Nes aš nesu profesionali plaukikė ir nebandysiu tavęs įtikinti, kad privalai nušlifuoti visus plaukimo stilius ir tik tada mokėsi gerai plaukti 😁 

 

Virš 10 metų užsiėmiau sinchroniniu plaukimu, t.y. žymiai daugiau laiko praleisdavau žemyn galva nei šlifavausi sportinius plaukimo stilius. Kantrybės man užtenka kokiems 400-500 m. “tvarkingo" plaukimo ir tada įsijungia kojų kilnojimo virš vandens moudas. 

 

2008 m. "laikinai" pradėjau dirbti plaukimo trenere ir kaip dauguma mano kolegų buvau įsitikinus, kad geriausias mokymo plaukti būdas, tai išmokyti visus 4 plaukimo stilius. Labiausiai akcentuojant kraulį. 

 

2017 m. atėjo darbinis perdegimas, tad tiesiog viską mečiau ir išvažiavau gyventi į Kanarų salas su mintimi, kad į plaukimo trenerio poziciją negrįšiu. Gyvendama prie vandenyno, turėjau daugiau laiko paanalizuoti žmonių elgseną “laukinėje gamtoje”. Nauji pažįstami pradėjo motyvuoti mane daryt on-line kursus apie mąstymo klaidas, kvėpavimo niuansus… 

 

Po metų grįžau į Lietuvą su nauju požiūriu. Šiuo metu dirbu tik su suaugusiais ir specializuojuosi kūno bei proto vandenyje valdyme. Mano tikslas, kad kuo geriau suprastum, kas su tavo kūnu darosi, kad atsikratytum mąstymo klaidų ir išdrįstum ne tik plaukti, bet bandytum įvairias vandens pramogas 🏄‍♀️

 

Posts
Išmok plaukti su Irena 2021-04-12 16:25


Ko gali tikėtis iš šio puslapio!

Gali klausytis video arba skaityti tekstą ;)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Labas,

džiugu, kad užsukai į šį mano puslapį.

Noriu paaiškinti, ko čia gali tikėtis ir kokią naudą gausi.

 

Pastebėjau, jog suaugusiems žmonėms, kad jie gerai jaustųsi vandenyje, reikia labai daug dalykų paaiškinti kuo detaliau. Žodžiu, patenkinti jų loginį protą.

 

Treniruočių metu treneriai koncentruojasi į praktinius pratimus ir beaiškindami pratimą, neretai pamini, kodėl jis yra svarbus arba kur ta dar galima panaudoti, bet per daug nesuakcentuoja.

 

O plaukikai būna taip smarkiai susikoncentravę į pratimo atlikimą, kad tą teorinę dalį nelabai ir įsimena.

 

Ir kas tada gaunasi?

 

Žmogus išmoksta atlikt pratimus, tačiau realius savo gebėjimus nemoka panaudoti kitose situacijose.

 

Pavyzdžiui, žmonės atėję su baime plaukti, kur nesiekia dugno kojomis, neįsisąmonina, kad jau išmoko kelis pratimus, kurių pagalba laikosi vandens paviršiuje ir jiems nereikia to dugno.

Jie išlanko keliasdešimt treniruočių ir vis tiek bijo plaukti ežere, nes arba nebuvo išsiaiškinta kokios tos realios jų baimės, arba jie neatkreipė dėmesio, kad tuos pačius baseininius pratimus galima panaudoti kitose vandenyse.

 

Gali būti, kad tai skamba net šiek tiek absurdiškai, bet kadangi matau, kiek daug žmonių kreipiasi į mane po to, kai jau mokėsi su kitais plaukimo treneriais, tai manau, kad šitų tokių teorinių žinių labai reikia. O dar labiau jų reikia tokiame formate, kad žmogus galėtų pasianalizuoti ramybės būsenoje, o ne tada kai turi galvoti apie tai, kaip neišgerti visą baseino vandenį.

 

Socialiniuose tinkluose pastoviai dalinuosi įvairiais patarimai, tačiau nesirūpinu, kad jie išlaikytų kažkokią loginę edukacinę seką. Šiuo projektu siekiu, kad galėtum ne tik lengvai atsekti sau rūpimas temas, bet kad tos temos dėliotųsi taip, kad užpildytų visas potencialias žinių spragas, kurios stabdo tavo gerą savijautą vandenyje.

 

Šiuo metu gali rinktis iš 3 prenumeratų lygių.

 

Pirmame lygyje dalinsiuosi įrašais, kurių tikslas atkreipti tavo dėmesį į teminę problemą. Kartais žmogus net nepagalvoja, kad būtent tai gali būt problema ir stabdys. Pavyzdžiui, žmogus sako, kad bijo gylio, o realiai jam nepatinka nardint veidą po vandeniu ir kai išmoksta nardyti, staiga nebebijo gylio.

 

Antrąjį lygį siūlau rinktis tiems, kas nusiteikę daryt pratimus. Kai kuriuos pratimus reikės atlikti po dušu arba vonioje, arba tiesiog puode. Kai kuriuos pratimus reikės atlikti raštu. Pratimų tikslas - didinti tavo savęs suvokimą. Nes tiesiog turi gerai save pažinti, kad galėtum gerai save kontroliuoti vandenyje.

 

Trečiojo lygio prenumeratoriai turės prieigą prie visko ir papildomai gaus to mėnesio tokį apibendrinamąjį video įrašą. Plius minus kaip dabar žiūri.

 

Na ir mano noras yra toks, kad kai pasieksime bendrų prenumeratorių skaičiaus tikslus. Juos gali pamatyt puslapyje, tuos visus tikslus. Tai kiekvienas lygis gaus papildomus bonusus tokius kaip plaukimo video analizės ir LIVE susitikimus.

 

Šiam projektui turiu iškeltus ir finansinius tikslus, tai vienas iš jų surinkti pinigų sumą reikalingą sumaketavimui ir atspausdinimui tokių edukacinių katalogėlių. Turiu tokį pavyzdį pasiekimų dienoraščio sinchroninio plaukimo srityje.

 

O noriu kažką panašaus padaryt tiems, kas labai bijo pradėti mokytis plaukti ir tuos katalogus tiesiog padalinti. Tikiu, kad jie galėtų padėti susidraugauti su vandeniu ir manau, kad kiekvienas turime savo aplinkoje nors vieną žmogų, kuriam tokį katalogą/knygutę galėtume padovanoti.

 

Tad jeigu nori ne tik praplėsti savo kūno ir proto valdymo vandenyje žinias, bet taip pat padėti man sukurti ir išleisti edukacinę medžiagą, tai kviečiu prisijungti prie šio projekto ir tapti prenumeratoriumi.

 

Iki pasimatymo viduje!


2 likes
Išmok plaukti su Irena 2021-05-12 15:25

Post "Svarbu sustabdyti mokėjimo nuskaitymą. Būtinas veiksmas 05.12 prisijungus!" is locked Unlock this post by becoming a subscriber Subscribe
Išmok plaukti su Irena 2021-05-11 09:53

Post "SVARBU! Perskaityti prisijungus. Prenumeratos nutraukimas." is locked Unlock this post by becoming a subscriber Subscribe
Išmok plaukti su Irena 2021-04-30 20:34

Post "Plaukti sunku ar lengva? Video įrašas." is locked Unlock this post by becoming a subscriber Tiers that have access: Lygis #3 Subscribe
Tips
Collected
0€
5€
10€
20€

or

amount
Tip - 0€
Goals
1 / 25 monthly subscribers
Kiekviename lygyje atsiranda papildomų bonusų.
25€ / 280€ alltime pledges
Atspausdinti 100 edukacinių katalogų apie kūno valdymo vandenyje pagrindus.