Membership tiers
Siekiame tikslo! 5.00€ per month

Teigiama dinamika terapijų metu - ar tai geriausia ką galime išgirsti? Žinoma, kad ne. Padėkime Gabrielei siekti tikslo!

Subscribe
Tiesiog noriu prisidėti! 10.00€ per month

Kineziterapija, ergoterapija / CIMT, hipoterapija, logoterapija, sensorinė integracija - galiu remti viską!

Subscribe
About me

Gabrielės Riabokon labdaros ir paramos fondas įkurtas turint labai aiškią viziją: Gabrielė turi vaikščioti. Fondo lėšos naudojamos Gabrielės terapijoms, reabilitacijų ciklams užsienyje apmokėti bei reikalingoms priemonėms įsigyti.

 

Kas ta Gabrielė? Ankstukė. Kovotoja. Cerebrinio paralyžiaus diagnozės įkaitė. Tikra smalsuolė ir judruolė. Gimusi vos 1130 g, su III ir IV laipsnio kraujosrūvomis galvytėje, būdama beveik 4 metukų vis dar nevaikšto. Kada pradės? Niekas nežino. Bet Gabrielė jau nuo 5 gimimo mėnesio sportuoja (Lietuvoje, Slovakijoje, Lenkijoje), gali pasigirti didele ištverme ir tuo, kad šiandien jau gali atsistoti prie atramos. 

O be to, Gabrielė didelė šaunuolė, labai mėgsta knygas, moka didžiąją dalį abėcėlės, mėgsta šokti, kai ją tėvai laiko glėbyje ir visiškai nemėgsta piešti.

 

Posts
Gabrielės Riabokon labdaros ir paramos fondas 2020-12-04 19:00:07


Labas! Aš Gabrielė :)

Taip, taip, tai ta šauni mergaitė, dėl kurios čia tiek daug bruzdesio. Nors nevaikšto, turi bėdų su kairės rankos valdymu, kiek neaiškiai kalba, bet tai netrukdo plačiai plačiai šypsotis!


0 likes
Tips
Collected
20€
5€
10€
20€

or

amount
Tip - 0€
Goals
20€ / 12,000€ alltime pledges
Įveskime naują terapiją! Padėkime Gabrielei įsigyti vibroplatformą Galileo® – raumenų, kaulų stiprinimui, raumenų masės didinimui, manevringumo didinimui, pusiausvyros gerinimui, kritimų prevencijai.