Membership tiers
Prisijunkit prie bendruomenės! 3.00€ per month

Jūsų palaikymas man yra labai svarbus, dėl to galėsiu daugiau laiko skirti kūrybai, tačiau tuo pačiu tai yra galimybė mums augti drauge. Visus, kurie bent kartą turėjote Patreon narystę, nesvarbu kokiai sumai ar ją tęsiate, ar ne, turėsite galimybę prisijungti į uždarą Facebook bedruomenę, kur galėsime augti drauge, dalintis savo įgyvendinamomis idėjomis, ieškoti patarimų bei palaikymo, tai pat šioje grupėje pranešiu apie planuojamus interviu ar apžvalgas, kad galėtumėt užduoti jums aktualius klausimus.

Subscribe
About me

Labas!

Mano vardas, Edvinas.
Noriu sukurti kanalą, kurio pagalba galėtume augti drauge. Daugiau šią idėją pristatau pagrindiniame video, tačiau noriu trumpai pristatyti prie kokių filmavimų savo parama galite prisidėti:

Technikos apžvalgos, interviu su kūrėjais, behind the scenes - NO SMALL CREATORS!
Darysime įvairios technikos apžvalgas, bendrausime su kūrėjais, bandysime patekti į filmavimų užkulisius ar pamatyti kaip gimsta įspūdingos nuotraukos.

Podkastai ne tik apie verslą - NO SMALL STARTUP!
Aplink mus yra daugybė veiklių žmonių, kurie savo pavyzdžiu gali įkvėpti kiekvieną įgyvendinti savo idėjas, tačiau juos retai pamatysime TV ekranuose, jų istorijos nemirga žiniasklaidos antraštėse, bet nuo to jų pasiekimai netampa menkesni. 

Mano manymu labai svarbi tema - fizinis aktyvumas - NO SMALL ACTIVITY!
Neskaičiuosime kalorijų tačiau kalbėsime apie tai, kaip svarbu yra aktyvumas, norint jaustis gerai tiek fiziškai, tiek emociškai. Nagrinėsime naujausius tyrimus su ekspertais bei kalbinsime įvairių sričių sportininkus, kad jie pasidalintį savo patirtimi.

Noriu pokyčių!
Kuo didesnę bendruomenę subursime, tuo daugiau durų mums atsidarys, galėsime pakalbinti įtakingesnius žmones bei padėti kartu augti kitiems.
Mano tikslas yra rodyti patirtis, žmonių istorijas, ne mokinti, ne aiškinti kaip reikia gyventi, tačiau atskleisti pavyzdžius kurie įkvėptų, kurie parodytų kokias turime galimybes aplink mus, atskleisti tą nematomą idėjų įgyvendinimo pusę. 

Visus, kurie bent kartą turėjote narystę, nesvarbu kokiai sumai ar ją tęsiate, ar ne, turėsite galimybę prisijungti į uždarą Facebook bedruomenę, kur galėsime augti drauge, dalintis savo įgyvendinamomis idėjomis, ieškoti patarimų bei palaikymo, tai pat šioje grupėje pranešiu apie planuojamus interviu ar apžvalgas, kad galėtumėt užduoti jums aktualius klausimus.

Sėkmės kūryboje ir iki susitikimo! :-) 

Posts
Edvinas Micuta 2021-04-02 17:20


Kamerų karai | C70 vs BMPCC 6K PRO

Labas!

 

Nors ir ne ketvirtadienis, bet dalinuosi nauju video, šį kartą išbandžiau kiek kitokį formatą, gal taip įdomiau?! 🙃

 

Taip pat, planuose turiu ne tik apžvalgų video, bet ir pagelbėti pradedantiesiems su pagrindiniais nustatymais, kad būtų galima labiau pažinti kamerą bei pereiti nuo AUTO režimo, ar būtų naudinga ir įdomu? 🙂


0 likes
Edvinas Micuta 2021-03-25 17:49


Ambicingi kanalo tikslai | prisistatymas
 

0 likes
Tips
Collected
0€
5€
10€
20€

or

amount
Tip - 0€
Goals
0 / 100 monthly subscribers
Padarysime live diskusiją, kur galėsim padiskutuoti apie ateities planus bei jūsų įgyvendinamas idėjas!