fb
www.contribee.com

Edgaras Riabko

F2 pilotas

Contribees
Subscribe

Per month

Collected
5€
10€
20€
Enter amount
Choose amount

About me

Didelis ačiū visiems rėmėjams už pagalbą siekiant užsibrėžtų tikslų! Tikiuosi padovanoti dar įsimintinesnių pergalių! 

Rėmėjams, kurie skirs tam tikrą vienkatinę paramą, bus skiriamos šios dovanos:
10 € - Kaukė su oficialiu F2 logotipu.

20 € - Kaukė su oficialiu F2 logotipu, kalendorius su išskirtiniais formulių vaizdais.

1000 € - VIP pakvietimas į varžybas ir visus Lietuvos motorlaivių federacijos renginius vykstančius Lietuvoje; oficialus F2 suvenyrų rinkinys (tušinukas, kaukė, kalendorius, gertuvė, marškinėliai, sportinis kostiumas); Vardas bei pavardė matomoje vietoje ant Formulės bolido!

Apie mane:

Nuo kada ir kodėl pradėjau lenktyniauti su motorlaiviais?

Motorlaivių sportas yra mano kraujyje nuo gimimo, gimiau ir augau “ant kranto” ir nori nenori stebėjau kaip tėvelis varžosi kiekvieną vasara Kauno mariose. Taip pat, 10 metų vyresnis, mano brolis skriejo virš vandens, kuris buvo mano autoritetas. 1994 metais atėjo laikas ir man išbadyti šiuos vandens bolidus. Kai tik sukako 10 metų, sėdau už vairo, ir……užsikrėčiau iki dabar, tiesiog be šio sporto negaliu gyventi. Kelies ir eini miegot galvodamas kaip kitose varžybose iškovoti pirmą vietą.

 

Karjeros pasiekimai

Neįvardinant Lietuvos, Vokietijos, Latvijos ir  Baltijos šalių čempionų titulų, aukščiausi mano tarptautiniai pasiekimai:

F5 klasėje 2010 Pasaulio bronza

F5 klasėje 2011 Europos auksas

F4 klasėje 2012 Europos bei pasaulio bronza

F4 klasėje 2013 Pasaulio bronza

F2 klasėje 2017 Europos sidabras

F2 klasėje 2018 ir 2019 Europos auksas

F2 klasėje 2018 Pasaulio bronza

F2 klasėje 2020 Pasaulio sidabras

 

Su F2 pirmą kartą išbandžiau savo jėgas 2014 metais, tuo metu teko nuomoti techniką iš Latvių komandos, bet jau nuo 2015 metų pradėjom dalyvauti su nuosava formule visuose pasaulio ir Europos čempionatuose. Per 3-4 metus užkariavom šią klasę, tapom labai dideli konkurentai varžovams, iškovojom 2 aukso medalius Europoje, o tas dar labiau pastumėjo kovoti tik dėl 1-mos vietos pasaulyje, kita vieta manes netenkina.

 

Kada ir kodėl F2 čempionatai atkeliavo į Lietuvą?

2015 metais, Italijoje, F2 varžybų metu, gavau netikėtą klausimą ir pasiūlymą -  surengti F2 Europos čempionatą Lietuvoje. Žinutė buvo tokia: Italijoje turėjęs vykti F2 Europos čempionatas buvo atšauktas ir jokia valstybė, per trumpą laikotarpį, nedrįso perimti ir suorganizuoti šį čempionatą. Lietuvai tai buvo šansas. Taip netikėtai, dar tik pats, vos metus, kojas įmerkęs į F2 klasę, 2015 metais jau organizavau F2 Europos čempionatą Zarasuose. Su daugybę draugų pagalbą, taip pat Zarasiškių meile, mum pavyko surengti fantastikšas varžybas, nuo to laiko, mūsų pasaulinė federacija UIM, kuri yra įsikūrusi Monake, suteikia mums leidimus kiekvienais metais organizuoti aukščiausio lygio čempionatus. F2 čempionatai Lietuvoje:

2015 Zarasai, Europos čempionatas (avarija treniruotėse)

2016 Zarasai, Pasaulio 5 etapas (8 vieta)

2017 Kupiškis, Europos čempionatas (2 vieta)

2017 Kaunas, Pasaulio 1 etapas (3 vieta)

2018 Zarasai, Europos čempionatas (1 vieta)

2018 Kaunas, Pasaulio 1 etapas (2 vieta)

2019 Zarasai, Europos čempionatas (1 vieta)

2019 Kaunas, Pasaulio 1 etapas (techninis gedimas)

  1. 2020.Kaunas, Pasaulio 1 etapas (2 vieta)

 

Ateities tikslai 

Mano svajonė yra iškovoti F2 pasaulio čempiono titulą, ir kada nors išbandyti savo jėgas F1 tarp pačių stipriausių gamyklinių komandų pasaulyje. Taip pat planai yra ir toliau rengti Europos ar Pasaulio čempionatus Lietuvoje. Garsiniti šį sportą ir pritraukti jaunimą.

Būdamas 10 metų pradėjau svajoti apie pirmąsias mano pergales, iškovojus pirmuosius trofėjus, svajonės tapdavo tik didesnės. Pasiekęs didelės svajones, iškovotus auksus F2 klasėje, pasakiau sau – Visada  svajojau, svajoju  ir svajosiu ir tikiu savo svajonėmis tik svajodamas galiu pasiekti savo gyvenimo tikslus. Kviečiu neabėjingus šiam sportui prisidėti prie mano svajonės ir pergalių.

Our goals