Membership tiers
AČIŪ 3.00€ per month

Ačiū, jeigu gali skirti 3 eurus per menėsį (tiek kainuoja vienas puodelis kavos!) ir prisidėti prie projekto gyvavimo.

Jeigu ne dėl savęs, padaryk tai dėl sveikesnės visuomenės!

Subscribe
PUIKU 5.00€ per month

Puiku, jeigu gali skirti 5 eurus per menėsį! Taip ne tik prisidėsi prie projekto gyvavimo, bet ir tapsi uždaros Facebook grupės nariu, kurioje išsamiai atsakysiu į visus iškilusius klausimus, dalinsiuosi įdomia informacija, patarimais ir moksliniais tyrimais apie sveiką gyvenseną.

Jeigu ne dėl savęs, padaryk tai dėl sveikesnės visuomenės!

Subscribe
NUOSTABU 10.00€ per month

Nuostabu, jeigu gali skirti 10 eurų per menėsį! Taip ne tik prisidėsi prie projekto gyvavimo, bet ir tapsi uždaros Facebook grupės nariu, kurioje išsamiai atsakysiu į visus iškilusius klausimus, dalinsiuosi įdomia informacija, patarimais ir moksliniais tyrimais apie sveiką gyvenseną. Taip pat atskleisiu planus apie būsimus projektus ir straipsnius bei lauksiu pasiūlymų kitiems tekstams.

Jeigu ne dėl savęs, padaryk tai dėl sveikesnės visuomenės!

Subscribe
Show all 5 tiers
About me

Sveiki, aš – Aurelija, BreakingFit įkūrėja.

Man atsibodo „žvejotis“ informacijos apie sveiką gyvenseną skirtinguose interneto puslapiuose, skaityti straipsnius ir nebūti tikrai, kad pateikti faktai yra teisingi, bei žiūrėti aiškinamuosius vaizdo įrašus ne savo gimtąja kalba. Man visada trūko vienos vietos, kurioje galėčiau gauti kokybiškos informacijos ir patarimų sveikatingumo ir sporto temomis ir kur galėčiau pasikonsultuoti su savo srities profesionalais apie mane kankinančias problemas. Todėl ir sukūriau BreakingFit – vietą, kurioje visa tai galima rasti. Čia kartu su savo srities profesionalais dalinamės patikima informacija, kuri griauna sporto ir sveikatingumo mitus, suteikia galios kasdien geriau rūpintis savimi ir aplinkiniais.

Jeigu patinka tai, ką darau, ir nori, kad nesustočiau, kviečiu paremti BreakingFit projektą Contribee platformoje. Vos už 3 eurus per menėsį (tiek kainuoja vienas puodelis kavos!) ne tik prisidėsi prie projekto gyvavimo, bet ir tapsi uždaros Facebook grupės nariu, kurioje išsamiai atsakysiu į visus iškilusius klausimus, dalinsiuosi įdomia informacija, patarimais ir moksliniais tyrimais apie sveiką gyvenseną. Taip pat atskleisiu planus apie būsimus projektus ir straipsnius bei lauksiu pasiūlymų kitiems tekstams.

 

Neieškantiems ilgalaikių įsipareigojimų - labai lauksiu jūsų vienkartinės paramos. Ją galite padaryti net anonimiškai! 🙏🏻

Jeigu ne dėl savęs, padaryk tai dėl sveikesnės visuomenės!

 

Ačiū

Aurelija @BreakingFit

Posts
breakingfit 2021-02-13 20:28


🔥Išsisaugok dabar, nepamiršk padaryti vėliau!🔥
 

1 likes
breakingfit 2021-02-13 18:46


🔥Rekomendacijos norintiems stiprinti sveikatą!🔥
 

0 likes
breakingfit 2021-02-07 11:18

Post "Kaip atrodo sveika mityba?" is locked Unlock this post by becoming a subscriber Subscribe
breakingfit 2021-02-02 14:00

Post "Jogos mokytoja Aigustė Karaliūnaitė: jogos pratimai ir jų variacijos didelį" is locked Unlock this post by becoming a subscriber Subscribe
Tips
Collected
20€
5€
10€
20€

or

amount
Tip - 0€
Goals
0€ / 100€ per month
Kai pasieksiu šį tikslą, galėsiu apmokėti IT ūkio išlaidas (domenas, hostingas, email, turinio redagavimo platformų nuoma ir kt.).
0€ / 300€ per month
Kai pasieksiu šį tikslą, galėsiu išsinuomoti pastovią vietą darbui, todėl galėsiu daugiau padaryti audio įrašų su specialistais ir ne tik.
0€ / 800€ per month
Kai pasieksiu šį tikslą, galėsiu įsigyti kokybiškesnę audio ir video įrangą, todėl jus pasieks daugiau geresnio turinio.
0€ / 1,500€ per month
Kai pasieksiu šį tikslą, galėsiu visą savo darbui skirtą laiką pašvęsti BreakingFit projektui, kadangi jau galėsiu save išlaikyti be papildomų kitų darbų.
0€ / 2,500€ per month
Kai pasieksiu šį tikslą, galėsiu plėsti BreakingFit komandą, mokėdama pastovų atlygį už komandos indėlį į visų mūsų sveikesnį rytojų.