fb
www.contribee.com

breakingfit

Dalinamės patikima informacija, kuri griauna sporto ir sveikatingumo mitus, suteikia galios kasdien geriau rūpintis savimi ir aplinkiniais.

Contribees
Subscribe

Per month

Collected
10 €
20 €
50 €
Enter amount
Choose amount

About me

Sveiki, aš – Aurelija, BreakingFit įkūrėja.

Man atsibodo „žvejotis“ informacijos apie sveiką gyvenseną skirtinguose interneto puslapiuose, skaityti straipsnius ir nebūti tikrai, kad pateikti faktai yra teisingi, bei žiūrėti aiškinamuosius vaizdo įrašus ne savo gimtąja kalba. Man visada trūko vienos vietos, kurioje galėčiau gauti kokybiškos informacijos ir patarimų sveikatingumo ir sporto temomis ir kur galėčiau pasikonsultuoti su savo srities profesionalais apie mane kankinančias problemas. Todėl ir sukūriau BreakingFit – vietą, kurioje visa tai galima rasti. Čia kartu su savo srities profesionalais dalinamės patikima informacija, kuri griauna sporto ir sveikatingumo mitus, suteikia galios kasdien geriau rūpintis savimi ir aplinkiniais.

Jeigu patinka tai, ką darau, ir nori, kad nesustočiau, kviečiu paremti BreakingFit projektą Contribee platformoje. Vos už 3 eurus per menėsį (tiek kainuoja vienas puodelis kavos!) ne tik prisidėsi prie projekto gyvavimo, bet ir tapsi uždaros Facebook grupės nariu, kurioje išsamiai atsakysiu į visus iškilusius klausimus, dalinsiuosi įdomia informacija, patarimais ir moksliniais tyrimais apie sveiką gyvenseną. Taip pat atskleisiu planus apie būsimus projektus ir straipsnius bei lauksiu pasiūlymų kitiems tekstams.

 

Neieškantiems ilgalaikių įsipareigojimų - labai lauksiu jūsų vienkartinės paramos. Ją galite padaryti net anonimiškai! 🙏🏻

Jeigu ne dėl savęs, padaryk tai dėl sveikesnės visuomenės!

 

Ačiū

Aurelija @BreakingFit

Our goals