About me

Šiuo metu Bona šiek tiek atsigavusi po lašelinių kurso (po insulto buvo sutrikusi kordinacija, liko šiek tiek pakreipta į šoną galva ir dar kartais truputį pamėto į šonus) , tačiau dabar atsirado kitos bėdos.. Nugaroje atsivėrė žaizda, vėl turime vežti pas veterinarus. Šuns gydymas nėra pigus, tad jei bent kažkiek galėtumėte prisidėti prie Bonos vizitų pas veterinarus būčiau labai dėkinga. O ir maistelį galima būtų nupirkti brangesnį (geriau valgo koncervus, šiuo metu maišome su sausu maistu nes vien koncervams taip pat neužtenka pinigų). Būsime dėkingi net už menkiausią pagalbą. Nenorime užmigdyti savo šuns ir pasirinkti paprasčiausio kelio kol dar gydymas vis padeda ir ji atsigauna.. 

 

Support is needed for our dog Bona.
I'm kindly asking for your support for our dog Bona. She's 13 years old and recently had a stroke. We managed to get the treatment for her. She wasn't as strong as she used to be, but she still looked happy and pretty healthy. Unfortunately things started to get worse again, as a new wound ( not sure what could it be) opened up on her back, so we have to take her back to the vet.
I would really like for her to stay around ( without suffering of course) for as long as possible, since she made our lives really joyful just by being around. 
We really don't want to put her down without getting her the help and treatment she deserves. But the veterinarian services are pretty expensive and I just don't think I'll be able to keep up with the bills. Please don't hesitate to donate if you want her to have a happy retirement just as much as I do. I'll be posting pictures and updates if you would like to see her road of recovery.
Any help is highly appreciated. Every little helps :)
Thank you for your kindness!
P.S. I don't really speak or understand much in English. I just managed to get this text translated hoping more people would be able see it. So the updates will be in my native   language Lithuanian.

Posts
Pagalba Bonai 2021-01-18 13:39


Ačiū!

Šiandien esame po veterinarės. Drenas išimtas, žaizda turi pabaigti valytis ir pradėti trauktis, tikimės taip ir bus :) Esu labai dėkinga visiems kad prisidėjote! ❤️ Kalbėjausi su veterinare dėl jos auglio, ką galime padaryti. Tai kol kas planuose pagerti papildus (Ocoxin) kad po insulto ir pats organizmas bent kažkiek atsistatytų. Tada kovą pradėsime auglio gydymą vaistais. Kadangi operacijai ir narkozei per didelė rizika. Operuoti gali, tačiau turėčiau pati pasirašyti kad sutinku su rizikomis, bet pati bijau kad narkozės neatlaikytų :/ Taigi kol kas Jūsų pagalbos man pilnai pakaks, pasikartosiu, esu ir liksiu labai dėkinga už viską. Liko dar 125€ (iš viso parėmėte mus net 193€, tiek per šią platformą, tiek tiesiogiai į mano sąskaitą) , tai yra labai daug, kadangi veterinarė sakė auglio gydymas leidžiamais vaistais kainuos apie 80-100€ :) Labai viliuosi kad kol kas mes stiprėsim iki gydymo kol atšils orai ir džiaugsimės gyvenimu ir kol kas nebus jokių netikėtumų! ❤️ Dar kartelį ačiū visiems kad padėjote sunkią akimirką! ❤️


0 likes
Pagalba Bonai 2021-01-14 21:31


Vaistukai bei papildai

Vaistukus pirkome žaizdai gydyti, o papildus kad sustabdyti metastazių plitimą, nes kaip minėjau Bona turi ir auglį pieno liaukose


0 likes
Pagalba Bonai 2021-01-14 21:23


Pabandėme naują, geresnį maistelį :)

Panašu kad pirmas įspūdis buvo geras! Traškino kaip kokius sausainukus! Viliuosi kad valgys geriau :) 


0 likes
Pagalba Bonai 2021-01-14 14:44


Po veterinarės (įstatytas drenas)

Jau grįžome po veterinarės. Bona jaučiasi gerai. Buvo padaryta mikro operacija (Bonai narkozės nedarė, nes tokiam amžiui ir po insulto tai būtų pavojinga). Užšaldė su vaistukais, padarė mikro pjūvį ir įstatė dreną. Per dreną leisime vaistus kad greičiau sugytų. Taip ir žaizda turėtų išsivalyti greičiau. Taip pat bandysime sustabdyti metastazių plitima su geriamais vaistukais, nes pieno liaukose Bona taip pat turi auglį. Mes tą žinojome, tačiau nežinojome ką galima daryti (nes tokiame amžiuje su operacijom jau per sudėtinga). Dabar gavome gerų patarimų! Viliuosi, Bonos savijauta nuo to tik gerės :) 


0 likes
Tips
Collected
52€
5€
10€
20€

or

amount
Tip - 0€
Goals
52€ / 100€ alltime pledges
Veterinaro paslaugoms