Jau tuoj bus dvidešimt metų kada rašau savo tinklaraštį, retas dar toks likęs gyvas. 2007 m. tinklaraštis gan netikėtai pasisuko aviacine tematika, kuri nunešė mane į įvairius aviacinius darbus oro uostuose ir aviakopmanijose. Šalia tinklaraščio, užaugo ir mano istorijos, kurias pradėjau žymėti #aviacinisrokenrolas, pirmiausia beviltiškame "Google Plus", o po to persikėlė į "Facebook". Tai paprastos istorijos, leidžiančios suprasti, kodėl žmonės trokšta keliauti, o kaip šita sudėtinga ir jauna industrija bando visomis jėgomis tą poreikį patenkinti.
Aviacija auga dvigubai kas penkioliką metų, joje daugelis dirba nuostolingai, tačiau jai netrūksta investicijų. Šitame fone nuolat girdime apie šimtus bankrutuojančių aviakompanijų kiekvienais metais. Žinau savo kailiu - mano neilga karjera aviacijos industrijoje apima darbą dviejuose aviakompanijose. Abi jos - žlugo.
Šiuo metu rašau knygą apie įspūdingiausias ir įdomiausias "mirusių" aviakompanijų istorijas. Tokias, kurios įdomios ir išmoko ne tik aviacijos industrijos profesionalus, tačiau ir tiesiog besidominčius verslu: kaip žlunga bendrovės, į kurias investuoti milijonai ar milijardai, tačiau konkurencingiausia ūkio šaka ne vieną nustumia į pavėsį. Knygoje bus istorijos garsių klasikinių vardų, tokių kaip "Pan Am", TWA, "Swissair" ar "Sabena", istorijos įvykių, kuriuos matėm arti ("flyLAL Lietuvos Avialinijos", "Aviakompanija Lietuva") ir tų, kurias mačiau iš vidaus ("Air Lituanica", "Small Planet Airlines").
Kviečiu prisidėti prie #aviacinisrokenrolas istorijų ir mano knygos paremiant jas: mano patronai gaus daug unikalaus turinio, aviacijos sektoriaus apžvalgų, aštresnių požiūrio kampų (kuris gal ne visada tinka skelbti viešai). Prisidėkite jums tinkama suma - man tai svarbu. Ačiū.